background

Розклад


Зверніть увагу - розклад ще в процесі наповнення.

Головна сцена21 Вересня

  • 13:00 – 14:30
    Косплей – шоу: відкриття, представлення журі
  • 14:30 – 15:00
    WCS Ukraine
  • 15:00 – 16:00
    Крістофер Ллойд (Q&A)
  • 16:00 – 18:00
    Косплей – шоу
  • 18:00 – 19:00
    Денні Трехо (Q&A)
  • 19:00 – 21:00
    Cover Dance – шоу: відкриття, представлення журі
  • 21:00 – 22:00
    Джон Ромеро (Q&A) Predator Prime Talk
  • 22:00 – 22:10
    Закриття головної сцени

Головна сцена22 Вересня

  • 12:00 – 14:00
    Косплей – шоу: відкриття, представлення журі, Гран Прі
  • 14:00 – 15:00
    Джон Ромеро (Q&A) Predator Prime Talk
  • 15:00 – 16:00
    Косплей – шоу
  • 16:00 – 17:00
    Денні Трехо (Q&A)
  • 17:00 – 18:00
    Cover Dance – шоу: відкриття, представлення журі, Гран Прі
  • 18:00 – 19:00
    Крістофер Ллойд (Q&A)
  • 19:00 – 20:00
    Cover Dance – шоу
  • 20:00 – 20:20
    Перерва
  • 20:20 – 20:30
    Світлове шоу
  • 20:30 – 21:00
    Церемонія нагородження та закриття головної сцени

Star Zone21 Вересня

кожна сесія потребує додаткового квитка
  • 13:30 – 14:30
    Крістофер Ллойд (Фотосесія 1)
  • 14:00 – 15:00
    Денні Трехо (Фотосесія)
  • 16:00 – 17:00
    Денні Трехо (Автограф – сесія)
  • 17:00 – 18:00
    Крістофер Ллойд (Фотосесія 2)
  • 19:00 – 20:00
    Крістофер Ллойд (Автограф – сесія)

Star Zone22 Вересня

кожна сесія потребує додаткового квитка
  • 12:00 – 13:00
    Крістофер Ллойд (Фотосесія 1)
  • 14:00 – 15:00
    Денні Трехо (Фотосесія)
  • 14:30 – 15:30
    Крістофер Ллойд (Фотосесія 2
  • 16:30 – 17:30
    Крістофер Ллойд (Автограф – сесія)
  • 17:30 – 18:30
    Денні Трехо (Автограф – сесія)

Зона коміксів21 Вересня

  • 12:30 – 13:00
    Презентація від видавництва The Will production
  • 13:00 – 14:00
    Презентація від видавництва Vovkulaka
  • 14:00 – 14:25
    Презентація від видавництва Spring Comics
  • 14:30 – 15:00
    Презентація комікс – квестів видавництва Байка
  • 15:00 – 16:00
    Презентація анімаційної студії Червоний собака
  • 16:00 – 17:00
    Презентація від видавництва MAL`OPUS
  • 17:00 – 17:30
    Комікс «Jarmil» та чеські андеграундні комікси
  • 17:30 – 18:00
    Презентація від видавництва Northern Lights
  • 18:00 – 18:15
    Видавництво UA Comix: Презентація коміксу «Характерник»
  • 18:15 – 18:30
    Видавництво UA Comix: Презентація коміксу «Захисник Вогню»
  • 18:30 – 18:45
    Видавництво UA Comix: Презентація коміксу «Світ Хаосу»
  • 18:45 – 19:00
    Видавництво UA Comix: Презентація комікс проєкту «Сага Про Сонценосців 2»
  • 19:00 – 19:15
    Видавництво UA Comix: Презентація комікс проєкту «В Землю 2»
  • 19:15 – 19:55
    Презентація від видавництва Molfar Comics
  • 19:55 – 20:10
    Презентація коміксу «Правдива історія. Майдан»
  • 20:10 – 21:10
    Лекція від «Ubisoft»

Зона коміксів22 Вересня

  • 10:20 – 11:00
    Як рішення читачів формували характери персонажів: досвід створення інтерактивного коміксу
  • 11:00 – 11:15
    Презентація проєкту Друзі 2.0
  • 11:15 – 11:30
    Презентація Miu Manga
  • 11:35 – 11:55
    Презентація комікс-проєкту «Очі Демона»
  • 12:00 – 12:20
    Презентація комікс-проєкту «Даліт»
  • 12:20 – 12:40
    Презентація комікс-проєкту «Ghost War»
  • 12:40 – 12:55
    Презентація комікс-проєкту «Change Violence»
  • 12:55 – 13:15
    Презентація коміксу «Троє проти Зла. Частина 2»
  • 13:15 – 13:35
    Презентація комікс-проєкту «Arcane Flames»
  • 13:35 – 13:55
    Презентація коміксу «Сіра Долина»
  • 14:00 – 14:30
    Презентація від видавництва Fireclaw
  • 14:30 – 15:00
    Презентація від видавництва Nasha Idea
  • 15:00 – 16:00
    Зустріч та автограф – сесія з автором мальованих історій Брюно Дюамелем
  • 16:00 – 16:20
    Презентація від видавництва Art Books
  • 16:20 – 16:40
    Презентація від видавництва Other Comix
  • 16:40 – 16:55
    Видавництво UA Comix: Презентація комікс-проєкту «Порваний Світ»
  • 16:55 – 17:15
    Видавництво UA Comix: Презентація комікс-проєкту «Хроніки Аптауна 2»
  • 17:15 – 18:00
    Лекція Культурна колиска «Химерні пригоди ДжоДжо» Сергій Крикун
  • 18:00 – 18:45
    Лекція Референси в ілюстрації. Чому художники не малюють «з голови» Ігор Лобода
  • 18:45 – 19:45
    Презентація від студії Kapi
  • 19:45 – 20:00
    Презентація комікс-проєкту «Хрущовка»

Музична сцена21 Вересня

  • 14:00 – 15:00
    майстер – клас Vintage Dance Community
  • 15:00 – 15:40
    Future Plans
  • 15:40 – 16:40
    Nika Lenina
  • 16:40 – 17:40
    Bad Pit
  • 17:40 – 18:40
    Violet Raymoor
  • 18:40 – 19:40
    Orionix
  • 19:40 – 20:40
    Zwyntar
  • 21:00 – 22:00
    Timecop 1983

Музична сцена22 Вересня

  • 13.00 – 13.45
    Лекція "Переробка та сортування" Чернявська Ольга, кураторка освітніх проєктів ГО «Україна БЕЗ сміття»
  • 14:00 – 15:00
    майстер – клас Vintage Dance Community
  • 15:00 – 15:40
    They Drink Champagne
  • 15:40 – 16:30
    Alt.End
  • 16:30 – 16:40
    розіграш від Cougar та Bloody
  • 16:40 – 17:40
    LUMOS Orchestra
  • 17:40 – 18:40
    Our Atlantic
  • 18:40 – 19:40
    Aghiazma
  • 19:40 – 20:40
    BlazerJacket
  • 21:00 – 22:00
    Magic Sword

Петзона та Dog Cosplay Contest21 Вересня

Сцена
  • 12:30 – 13:00
    Виступ Happy Рaw
  • 13:00 – 13:40
    Лекція від Чистопес
  • 13:40 – 14:30
    Лекція від школи Pets and People, спікер Оксана Галан
  • 14:30 – 15:00
    Лекція від БФ Додому, спікер Софія Хльосткіна
  • 15:00 – 16:30
    Dog Cosplay Contest
  • 16:30 – 17:00
    Нагородження переможців та вручення призів
Активності на стендах учасників та партнерів
  • 12:00 – 12:30
    Інтерактивна гра для дітей «Ветеринарна клініка» від Happy Рaw
  • 12:30 – 13:00
    Конкурси для собак та їх людей від Чистопес
  • 13:00 – 13:30
    Майстер-клас для дітей з виготовлення іграшок для тварин від BABA YAGA store
  • 13:15 – 14:30
    Настільна гра для дітей «Happy paw» від Happy Рaw
  • 14:00 – 14:30
    Майстер-клас для дітей з виготовлення іграшок для тварин від BABA YAGA store
  • 14:00 – 18:00
    Аквагрим для дітей та дорослих від студії Halloween Make up Kyiv
  • 14:30 – 15:00
    Конкурси для собак та їх людей від Чистопес
  • 14:40 – 15:20
    Інтерактивна гра для дітей «Чарівне колесо» від Happy Рaw
  • 15:30 – 16:30
    Настільна гра для дітей «Happy paw» від Happy Рaw
  • 16:40 – 17:20
    Інтерактивна гра для дітей «Ветеринарна клініка» від Happy Рaw
  • 17:30 – 18:00
    Конкурси для собак та їх людей від Чистопес
Впродовж дня на території петзони
  • 10:00 – 22:00
    котики в пошуках дому від БФ Take a Cat
  • 10:00 – 22:00
    збір речей на стенді «Хвостатий Четвер» (ветпрепарати, пледи, корм, смаколики) для песиків та котиків з притулків
  • 10:00 – 22:00
    петмаркет
  • 10:05 – 22:00
    фотосушка (обери друга по фото) від фондів та притулків
  • 10:00 – 22:00
    фотозони від фондів, притулків та партнерів
  • 10:00 – 22:00
    розмальовка песиків крейдою від Barc Camp
  • 10:00 – 22:00
    Готель для песиків від Barc Camp
  • 10:00 – 22:00
    Інтелектуальні ігри для песиків від Barc Camp
  • 10:00 – 22:00
    Кульки-собачки для дітей від Barc Camp
  • 10:00 – 22:00
    Фотозона від Чистопес та конкурс на найкрутіше фото
  • 10:00 – 22:00
    Турнір з подарунками для найінтелектуальніших песиків від Pets and People
  • 10:00 – 22:00
    Консультація ветлікаря від Фауна Сервіс
  • 10:00 – 22:00
    Консультація спеціаліста школи взаєморозуміння з тваринами Pets and People
  • 10:00 – 22:00
    Консультація «Як забрати котика з притулку» від куратора БФ Take a Cat
  • 10:00 – 22:00
    Консультація «Як забрати песика з притулку» від куратора БФ Додому
  • 10:00 – 22:00
    Консультація «Як допомогати притулкам та стати волонтером» від куратора БО «Хвостатий Четвер»

Петзона та Dog Cosplay Contest22 Вересня

  • 14:00 – 15:00
    PUB QUIZ - Comics and games
  • 17:00 – 18:00
    PUB QUIZ - Films and anime

Ігрова зона21 Вересня

  • 12:00
    початок реєстрації на чемпіонат Hearthstone від OMEN by HP
  • 12:00
    початок реєстрації на чемпіонат Overwatch від OMEN by HP
  • 13:00
    старт матчів League of Legends
  • 13:00 - 16:30
    матчі Doom 2 від Cougar
  • 13:00 - 20:00
    Турнір з Counter-Strike: Global Offensive в форматі 2х2 Retake від Lenovo (підтвердження реєстрації на стенді до 12:10)
  • 13:00 - 20:00
    Півфінал та фінал турнира Counter-Strike: Global Offensiv корпоративної League LEGION (підтвердження реєстрації на стенді до 12:10)
  • 14:00
    Samurai Shodown від Fighting Games
  • 15:00: - 16:00
    Джон Ромеро (Q&A) - Acer Stage
  • 16:30 - 19:30
    матчі Half-Life 2 від Cougar
  • 16:30 - 17:30
    Джон Ромеро (Автограф – сесія + селфі) на зоні Acer Predator
  • 16:30
    старт матчів Counter-Strike від Play UA
  • 18:00
    Dragon Ball Fighterz від Fighting Games
  • 18:30 - 19:30
    DOOM Deathmatch з Джоном Ромеро на зоні Acer Predator
  • 18:30
    старт матчів Mortal Kombat від Play UA
  • 18:30
    старт матчів Mortal Kombat 11 від Play UA
  • 10:00 - 22:00
    Just Dance від Ubisoft та Rockfellow
  • 10:00 - 22:00
    WoT Blitz від Wargaming
  • 10:00 - 22:00
    Chernobylite

Ігрова зона22 Вересня

  • 12:00
    початок реєстрації на чемпіонат Hearthstone від OMEN by HP
  • 12:00
    початок реєстрації на чемпіонат Overwatch від OMEN by HP
  • 13:00
    старт матчів League of Legends
  • 13:00 - 14:00
    Шоу-матч з Counter-Strike: Global Offensiv команд 55+ Silver Snipers (Швеція) та Ageless Shooters (Україна)
  • 13:00 - 16:30
    матчі Unreal Tournament 2004 від Cougar
  • 13:00 - 20:00
    Турнір з Counter-Strike: Global Offensive в форматі 1х1 Retake від Lenovo (підтвердження реєстрації на стенді до 12:10)
  • 14:00
    Under Night In-Birth Exe:Late[st] від Fighting Games
  • 15:00: - 16:00
    Джон Ромеро (Q&A) - Acer Stage
  • 16:30
    старт матчів Counter-Strike від Play UA
  • 16:30 - 17:30
    Джон Ромеро (Автограф – сесія + селфі) на зоні Acer Predator
  • 18:00
    Guilty Gear XRD Rev2 від Fighting Games
  • 18:30
    старт матчів Mortal Kombat від Play UA
  • 18:30 - 19:30
    DOOM Deathmatch з Джоном Ромеро на зоні Acer Predator

Зона реслінгу21 Вересня

  • 14:30 – 16:00
    Реслінг від Ukrainian Wrestling Zone

Зона реслінгу22 Вересня

  • 14:30 – 16:00
    Реслінг від Ukrainian Wrestling Zone

Нон-стоп зони

  • 10:00 – 22:00
    Комікс зона
  • 10:00 – 22:00
    Алея художників
  • 10:00 – 22:00
    Маркет
  • 10:00 – 22:00
    Зона настільних ігор
  • 10:00 – 22:00
    Фудкорт
  • 10:00 – 22:00
    Музей Star Wars (Yavin)
  • 10:00 – 22:00
    Повномасштабний X – Wing
  • 10:00 – 22:00
    L.A.R.P зона
  • 10:00 – 22:00
    S.T.A.L.K.E.R. зона
  • 10:00 – 22:00
    Wacom Draw Zone
  • 10:00 – 22:00
    Respawn Bar
  • 10:00 – 22:00
    Just Dance
  • 10:00 – 22:00
    Chernobylite
  • 10:00 – 22:00
    WoT Blitz