background

Розклад


Зверніть увагу - розклад ще в процесі наповнення.

Головна сцена22 Вересня

  • 13:00 – 13:10
    Косплей-шоу: відкриття, представлення журі
  • 13:10 – 14:45
    Косплей-шоу
  • 14:45 – 15:00
    Блок "ВідеоЖари" спідкубер Євген Бондаренко
  • 15:00 – 16:00
    Брайан Декарт (Q&A)
  • 16:00 – 17:30
    Косплей-шоу
  • 17:30 – 18:30
    Джон Ріс-Девіс (Q&A)
  • 18:30 – 18:40
    K-pop: представлення журі
  • 18:40 – 19:40
    K-pop
  • 20:00 – 20:10
    Закриття головної сцени

Головна сцена23 Вересня

  • 12:00 – 13:15
    Косплей-шоу
  • 13:15 – 13:50
    Косплей-шоу Гран Прі CCU 2018
  • 13:50 – 14:00
    Блок "ВідеоЖари" представники каналу "Magic Five"
  • 14:00 – 15:00
    Джон Ріс-Девіс (Q&A)
  • 15:00 – 16:30
    Косплей-шоу
  • 16:30 – 17:30
    Брайан Декарт (Q&A)
  • 17:30 – 18:30
    K-pop
  • 18:30 – 19:00
    Перерва
  • 19:00 – 19:40
    K-pop: Гран Прі CCU 2018
  • 19:40 – 20:00
    Перерва
  • 20:00 – 20:30
    Церемонія нагородження
  • 20:30 – 21:00
    Світлове шоу роботів
  • 21:00 – 21:10
    Закриття головної сцени

Star Zone22 Вересня

кожна сесія потребує додаткового квитка
  • 13:00 – 14:00
    Брайан Декарт (Фотосесія)
  • 14:15 – 15:15
    Джон Ріс-Девіс (Фотосесія)
  • 16:00 – 17:00
    Джон Ріс-Девіс (Автограф-сесія 1)
  • 17:00 – 18:00
    Брайан Декарт (Автограф-сесія)
  • 19:30 – 20:30
    Джон Ріс-Девіс (Автограф-сесія 2)

Star Zone23 Вересня

кожна сесія потребує додаткового квитка
  • 12:00 – 13:00
    Джон Ріс-Девіс (Фотосесія)
  • 13:15 – 14:15
    Брайан Декарт (Фотосесія)
  • 16:00 – 17:00
    Джон Ріс-Девіс (Автограф-сесія 1)
  • 18:30 – 19:30
    Джон Ріс-Девіс (Автограф-сесія 2)
  • 19:30 – 20:30
    Брайан Декарт (Автограф-сесія)

Зона коміксів22 Вересня

  • 13:00 – 14:00
    Лекція «Комікси - як професійний вид діяльності» Ігор Лобода
  • 14:05 – 15:35
    Презентація видавництва Vovkulaka
  • 15:40 – 16:10
    Видавництво UA Comics: Презентація коміксу «В Землю»
  • 16:15 – 16:45
    Видавництво UA Comics: Презентація коміксу «Хроніки Аптауна»
  • 16:50 – 17:40
    Презентація видавництва Centrala
  • 17:45 – 18:45
    Презентація франшизи «ВОЛЯ»
  • 18:50 – 19:20
    Видавництво UA Comics: Презентація графічної новели «Мор» та анонс «Мор. Потойбіччя»
  • 19:25 – 19:45
    Видавництво UA Comics: Презентація коміксу «Бубл»
  • 19:50 – 20:50
    Лекція «Після 2000 року – Переміни у коміксі в Чеській Республіці»

Зона коміксів23 Вересня

  • 10:15 – 11:45
    Презентація інді-коміксів («Людина-амфібія», «Зомбі Панк», «Нецікава історія», «Булат», «Сквад Варград»)
  • 11:50 – 12:20
    Лекція «Як придбати ліцензію та видати комікс і чому це неможливо» Ярослав Мішенов
  • 12:25 – 13:25
    Презентація видавництва Fireclaw
  • 13:30 – 14:00
    Презентація комііксів Marvel від видавництва «Північні Вогні»
  • 14:05 – 14:45
    Лекція «Створення графічної новели» досвідом ділиться Octane
  • 14:50 – 15:30
    Презентація видавництва ArtBooks
  • 15:35 – 16:05
    Презентація видавництва Molfar Comics
  • 16:10 – 16:50
    Лекція «Анатолій Василенко - батько українського коміксу» читає Анна Орищенко
  • 16:55 – 17:25
    Видавництво Nebeskey: Презентація коміксу «Кімка Мандрівник»
  • 17:30 – 18:00
    Видавництво UA Comics: Презентація комікс проектів «Десятий Сон» та «Останній Захисник Вогню»
  • 18:05 – 18:25
    Видавництво UA Comics/ Rer Studio: Презентація коміксу «Безіменні»,
  • 18:30 – 19:00
    Видавництво UA Comics: Презентація графічних новел «Аліса» та «Гамлет»
  • 19:05 – 19:25
    Видавництво UA Comics / 5KMT: Презентація комікс-проекту «Троє Проти Зла»

Лекторій22 Вересня

  • 13:00 – 13:45
    Анастасія Титаренко «Фантастика: мрії, що змінюють реальність»
  • 14:00 – 14:55
    Ольга Ковальчук «Герой з тисячею облич: альтернативні версії класичних персонажів»
  • 15:20 – 16:20
    Павло Оголь «Бесіда про крафт та створення костюмів роботів»
  • 16:30 – 17:30
    Ангеліна Черняк «Як не боятися і почати свій шлях "концепт художника"»
  • 18:30 – 19:50
    Показ фан-фільму "Магія понад усе" та зустріч з продюсерами
  • 20:00 – 22:00
    PUB QUIZ

Лекторій23 Вересня

  • 11:00 – 12:00
    Арсеній Салай «Кіберфутбол як професія»
  • 12:10 – 12:55
    Світлана Богданець «Галльський бенкет: культурні стереотипи у гастрономічних пригодах Астерікса та Обелікса»
  • 13:05 – 14:00
    Ольга Ковальчук «Лиходій з тисячею облич: альтернативні версії класичних персонажів»
  • 15:15 – 16:00
    Анастасія Титаренко «Геймдев для чайників: як роблять ігри і як потрапити в індустрію»
  • 16:15 – 17:15
    Юра Поворозник та Олександра Ринк «Гіківська справа: як перетворити любов до поп-культури на професію»
  • 17:30 – 18.30
    Олександр Качинський «Рольові ігри - як створити своє середзем’я з драмою та веселощами»
  • 19:00 – 19:40
    Показ фан-фільму "Магія понад усе"
  • 20:00 – 22:00
    PUB QUIZ

Музична сцена22 Вересня

  • 15:00 – 16:00
    The cherry man (retrowave)
  • 16:00 – 17:00
    BlazerJacket
  • 17:00 – 18:00
    Rorschach Blot
  • 18:00 – 19:00
    Ника Ленина
  • 19:00 – 20:00
    Dead Eyes
  • 20:00 – 21:20
    Violet Tree
  • 21:20 – 22:00
    Zwyntar

Музична сцена23 Вересня

  • 16:00 – 17:00
    Andromeda Dream (retrowave)
  • 17:00 – 18:00
    Season Of Melancholy
  • 18:00 – 19:00
    Alt.End
  • 19:00 – 20:00
    Aghiazma
  • 20:00 – 21:00
    Orionix
  • 21:00 – 22:00
    Dizko Outfreakz (retrowave)

Зона «Dog Cosplay Contest»22 Вересня

  • 12:00 – 12:10
    Відкриття локації
  • 12:00 – 13:00
    Безкоштовний грумінг від «Lapkami», зона розваг для собак з іграшками «Biointelekt»
  • 13:00 – 14:00
    Лекція проекту «Біоетика», майстер-клас з виготовлення іграшок для собак від «GawGaw»
  • 14:00 – 15:00
    Конкурс косплей-дефіле
  • 15:00 – 16:00
    Підведення підсумків та нагородження переможців
  • 16:00 – 16:30
    Інтерактиви та конкурси для собачників від «Pets&People»
  • 16:30 – 17:30
    Майстер-клас з виготовлення іграшок для собак від «GawGaw», лекція проекту «Біоетика»
  • 17:30 – 18:30
    Безкоштовний грумінг від «Lapkami»

Зона «Dog Cosplay Contest»23 Вересня

  • 12:00 – 12:10
    Відкриття ярмарку
  • 12:00 – 13:00
    Зона розваг для собак з іграшками «Biointelekt»
  • 13:00 – 14:00
    Безкоштовний грумінг від «Lapkami»
  • 14:00 – 15:00
    Тренінги для собак від «Pets&People»
  • 15:00 – 16:00
    Інтерактиви та конкурси для собачників від «Pets&People»
  • 16:00 – 16:30
    Майстер-клас з виготовлення іграшок для собак від «GawGaw»
  • 17:00 – 18:00
    Тренінги для собак від «Pets&People»

Воркшопи від арт-магазину «АЗУР»22 Вересня

  • 12:30 – 14:00
    «Малюємо обличчя аніме-персонажа»
  • 14:30 – 16:00
    «Малюємо волосся персонажів аніме»
  • 16:30 – 18:00
    «Малюємо персонажів чібі»

Воркшопи від арт-магазину «АЗУР»23 Вересня

  • 12:00 – 13:30
    «Малюємо обличчя аніме-персонажа»
  • 14:00 – 15:30
    «Очі – дзеркало душі»
  • 16:00 – 17:30
    «Хуманізація»

Зона реслінгу22 Вересня

  • 14:00 – 15:30
    Реслінг від Ukrainian Wrestling Zone

Зона реслінгу23 Вересня

  • 14:00 – 15:30
    Реслінг від Ukrainian Wrestling Zone

Фотозона для косплеєрів22 Вересня

гримерка/тільки для акредитованих косплеєрів
  • 12:00 – 13:00
    Фотографує Mai Sinner
  • 13:00 – 14:00
    Фотографує Кирило Ємцов
  • 14:00 – 15:00
    Фотографує Miadema
  • 16:00 – 17:00
    Фотографує Mai Sinner
  • 18:30 – 19:30
    Фотографує Кирило Ємцов
  • 19:30 – 20:30
    Фотографує Miadema

Фотозона для косплеєрів23 Вересня

гримерка/тільки для акредитованих косплеєрів
  • 11:00 – 12:00
    Фотографує Miadema
  • 12:00 – 13:00
    Фотографує Mai Sinner
  • 13:00 – 14:00
    Фотографує Кирило Ємцов
  • 15:00 – 16:00
    Фотографує Miadema
  • 17:30 – 18:30
    Фотографує Mai Sinner
  • 18:30 – 19:30
    Фотографує Кирило Ємцов

Нон-стоп зони

  • 10:00 – 22:00
    Алея художників
  • 10:00 – 22:00
    Маркет
  • 10:00 – 22:00
    Музей Star Wars (Yavin)
  • 10:00 – 22:00
    L.A.R.P зона
  • 10:00 – 22:00
    Зона настільних ігор
  • 10:00 – 22:00
    Ігрова зона
  • 10:00 – 22:00
    Beauty Zone
  • 10:00 – 22:00
    Wacom Draw Zone
  • 10:00 – 22:00
    Виставка ArtGaming
  • 10:00 – 22:00
    Виставка Анатолія Василенка
  • 10:00 – 22:00
    Виставка Століття чеського коміксу
  • 10:00 – 22:00
    Battle Archery