background

501-го Легіон на Comic Con Ukraine

Author: arcfossa

Анонс учасника

Ти готовий перейти на темну сторону сили? Все ще вагаєшся? Відвідай стенд Української Застави 501-го Легіону на Comic Con Ukraine — і легіонери точно переконають тебе.

501st Legion Ukrainian Outpost — це міжнародна благодійна фанатська організація, члени якої створюють репліки костюмів імперських штурмовиків, Лордів Сітхів, клонів, мисливців за головами та будь яких інших лиходіїв всесвіту «Зоряних Воєн».

Легіон, який також називають «Кулаком Вейдера», повністю складається з добровольців, та крім популяризації всесвіту «Зоряних Воєн» і створення костюмів об'єднує більше 10 тисяч людей з понад 50 країн ще й заради благодійності.

Благодійна складова буде і цього разу на стенді Української Застави 501-го Легіону — а саме асистування в зборі коштів для благодійної організації.

Ви зможете відчути себе справжнім контрабандистом у всесвіті «Зоряних Воєн», зігравши в квест-гру «Полювання на дроїдів», і зняти стрес, пострілявши у штурмовика під час «Blast-a-trooper» (тут має бути жарт про те, що штурмовики ніколи не влучають в ціль).

Усі зібрані кошти будуть передані у благодійний фонд, який займається опікою безпритульних тварин. Детальніше про ці активності ми розкажемо трохи згодом.

Також на стенді Української Застави можна буде потримати в руках лазерний меч із великої колекції 501-го Легіону і відчути себе справжнім ситхом, сфотографувавшись з улюбленими персонажами на унікальній фотозоні. Та ще багатo iншого!

Як ті, хто на Темній стороні, можуть робити добро? Чому іноді постріляти — на благо? І як самому стати легіонером? Поганці, що роблять добрі справи, дадуть відповідь на ці питання!