background

Анна Шаффер — Зіркова гостя Comic Con Ukraine 2021!

Author: arcfossa

Ми не втомлюємося тішити фанатів «Відьмака» цьогорічними анонсами, а тому зустрічайте чергову гостю Comic Con Ukraine 2021 — британську акторку Анну Шаффер, що виконала роль Трісс Меріґольд в серіалі The Witcher від Netflix!

🔥 Надзвичайно талановита чародійка з Марибору, добра подруга відьмаків з Каер Морхену та чаклунки Йеннефер. Анна Шаффер дещо переосмислила образ книжкової Трісс і бездоганно втілила культову героїню «Саги про Відьмака» в першому сезоні серіалу. А вже невдовзі її персонажка повернеться у продовженні, що очікується на стримінгу наприкінці року!

Фанатам «Гаррі Поттера» наша Зіркова гостя точно знайома роллю ґрифіндорки Ромільди Вейн, яка наполегливо намагалася завоювати увагу головного героя. Саме роль Ромільди стала для Анни Шаффер дебютною в кінематографі — дівчина отримала її у свої 15 років і відтоді почала будувати кар’єру.

🔮 Тож усім очевидно, що наша гостя неабияк вправляється з магією. І поділитися дрібкою своєї чаклунської мудрості Анна Шаффер зможе вже 4-го та 5-го вересня на Comic Con Ukraine 2021! Акторка виступатиме на головній сцені фестивалю, спілкуватиметься з відвідувачами, а згодом візьме участь у фото- та автограф-сесіях. Квитки з’являться в продажу вже незабаром!

Tags: