background

CCU офіційний представник WCS в Україні!

Author: arcfossa

Відбір на World Cosplay Summit!

Визначна подія для української косплей-спільноти — Comic Con Ukraine стає офіційним представником World Cosplay Summit в Україні!

Після цих слів косплеєри, які знають про що йдеться, мабуть, припинять читання цього допису і почнуть стрибати від радощів!

А для всіх, хто досі не стрибає, ми пояснимо, над чим наша команда так довго працювала, до чого це призвело та що це значить для культури косплею в Україні загалом.

Що таке WCS?

World Cosplay Summit — це щорічна міжнародна подія в Японії з наймасштабнішим «Чемпіонатом Косплею» у світі, який проводиться під патронатом уряду країни.

Кожна країна-учасник проводить попередній відбір, переможці якого отримають почесне право полетіти до Японії, аби представляти там свою країну на світовій косплей-сцені. Щороку до WCS долучається дедалі більше країн — настав час і Україні продемонструвати майстерність своїх косплеєрів!

Це як Олімпійські Ігри або ж «Євробачення» у світі косплею — найкращі представники країн змагаються один з одним, а весь світ спостерігає, затамувавши подих.

Що означає партнерство?

Тільки один фестиваль країни може стати представником та мати право проводити відбір на World Cosplay Summit. Відтепер Comic Con Ukraine — офіційний представник World Cosplay Summit в Україні.

Отже, саме в нас буде проходити конкурс WCS Ukraine, переможці якого вже наступного року представлятимуть Україну на міжнародному «Чемпіонаті Косплею» в Японії!

Це величезний крок для розвитку вітчизняної поп-культури й без перебільшень грандіозна можливість для наших талантів заявити про себе.

Коли чекати на український відбір?

Перший відбір на участь у WCS відбудеться вже на Comic Con Ukraine 2019! Переможець вирушить на чемпіонат до Японії у 2020 році, адже сам івент проводиться наприкінці липня.

Ознайомитись з правилами та подати заявку можна за посиланням

Що отримає косплеєр у разі перемоги?

Звання переможця WCS Ukraine 2019, 100% оплату трансферу та проживання в Японії на час проведення WCS 2020, а головне — можливість представляти нашу країну на міжнародній арені!

Ми твердо переконані, поп-культура в Україні має розвиватися, а українці заслуговують бути частиною міжнародної спільноти, відчувати свою присутність у творенні подій світового значення.

Вже другий рік поспіль команда Comic Con Ukraine разом з вами працює над втіленням наших спільних мрій, і ми не плануємо зупинятися!

Далі — іще більше вражаючих новин. Слідкуйте за нами у соцмережах і купуйте квитки на Comic Con Ukraine 2019!

Tags: