background

Comic Con Ukraine 2020 перенесено.

Author: arcfossa

Друзі, останні місяці ми працювали над наповненням цьогорічного фестивалю, щиро сподіваючись, що все налагодиться і ми з вами зможемо зустрітися цієї осені. Наразі ситуація в країні та світі через пандемію COVID-19 все ще нестабільна та, на жаль, вкрай загрозлива, тому ми вимушені перенести Comic Con Ukraine на 2021 рік.

⠀Це непросте рішення ми прийняли, керуючись наступними аргументами.

⠀По-перше, ми не хочемо та не можемо ризикувати безпекою наших відвідувачів, учасників, гостей, волонтерів, партнерів, кураторів, підрядників.

⠀По-друге, ми прагнемо розвивати фестиваль, а за таких умов втілити наші нові ідеї та зберегти унікальну святкову атмосферу фестивалю неможливо.

⠀По-третє, слідкуючи за розвитком подій, ми впевнилися, що не хочемо у такий складний час агітувати вас відвідувати масові заходи та ставити вас перед складним вибором.

⠀Зараз карантин в Україні подовжено до 31 липня, і чи не щодня фіксуються нові антирекорди. Враховуючи таку динаміку, неможливо спрогнозувати подальший розвиток подій і надавати гарантії.

⠀Для нас важливо, щоб Comic Con Ukraine викликав у вас найприємніші емоції та залишав найкращі спогади, як улюблене та найочікуваніше свято. Тому ми не в праві ризикувати.

⠀Ми знаємо, що ви чекали на фестиваль, мали плани та готувалися так само, як і ми. Але ми впевнені, що врахувавши всі обставини, ви зрозумієте та підтримаєте наше рішення.

⠀Давайте проведемо цей рік максимально продуктивно, втілимо усі ідеї та як слід пофестивалимо разом вже 4 та 5 вересня 2021 року, на Арт-заводі Платформа!

Так, це офіційні дати наступного фестивалю! ♥️

⠀Будьте певні, ми зробимо все від нас залежне, щоб Comic Con Ukraine 2021 приємно здивував кожного!

⠀Не хвилюйтеся, ви зможете скористатися цьогорічними квитками у 2021 році. Для тих, хто не має змоги долучитися до фестивалю наступного року, ми окремо опублікуємо інструкцію щодо повернення коштів.

Бережіть себе та близьких!

З любов'ю, ваша команда CCU 🙏🏼

Tags: