background

Comic Con Ukraine 2022 Анонсовано!

Author: arcfossa

Ми більше не в змозі мовчати! Суперподія для супергероїв повертається — Comic Con Ukraine 2022 відбудеться 3 та 4 вересня на Арт-заводі Платформа, у Києві!

⚡ Купуйте квитки вже зараз на сайтах karabas.com та concert.ua — посилання в сторіз! ⚡

💥 Цього року разом із вами ми зробили неможливе — створили дивовижний фестиваль, об’єднавши рекордну кількість однодумців. Наступного року ми продовжимо творити дива й зробимо Comic Con Ukraine ще комфортнішим для всіх наших відвідувачів.

Ми любимо Арт-завод Платформу з багатьох причин: це винятковий майданчик, завдяки якому можлива та чарівна атмосфера, що панує на кожному Comic Con Ukraine. Однак ми також усвідомлюємо його недоліки, про які обов’язково подбаємо наступного року.

🔎 Ось що ми зробимо для Comic Con Ukraine 2022:

  • Обмежимо кількість квитків. Їх буде рівно 40 000 — трохи менше, аніж було відвідувачів у 2021-му. У разі солдауту придбати квитки буде неможливо, навіть у день заходу;
  • Розширимо територію фестивалю за рахунок додаткових локацій та відкриємо додаткові варіанти проходу майданчиком;
  • Зробимо додаткові вхід та вихід у бік м. Чернігівська;
  • Переробимо центральний вхід, щоби збільшити його пропускну здатність;
  • Додамо точки фудкорту, бари та вбиральні;
  • Збільшимо кількість преміальних квитків;
  • Додамо новий VIP-квиток, який міститиме всі переваги преміального квитка + даватиме доступ до всіх фото- та автограф-сесій на фестивалі без черг + дозволить потрапити на територію фестивалю раніше.

🃏 Окрім усіх нововведень вас чекатиме море розваг, зустрічей, стендів та всіляких активностей, про які ми розповімо вже у 2022-му. Очікуйте виступи зіркових гостей, косплеєрів та кавер-денсерів, ігрові турніри, величезний тематичний маркет, концерти музичних гуртів, десятки фотозон та все-все-все, без чого не може існувати Comic Con Ukraine!

Нетерпляче чекаємо на зустріч 3 та 4 вересня на Арт-заводі Платформа! Впевнені, цей час пронесеться миттєво, і вже зовсім скоро ми знову побачимось!

Tags: