background

Денні Трехо — Зірковий Гість Comic Con Ukraine 2019!

Author: thebeeman

Найбрутальніші з брутальних, діставайте свої мачете та готуйтеся до зустрічі — Денні Трехо вперше відвідає Україну та стане Зірковим Гостем Comic Con Ukraine 2019!

Бажаєте дізнатися, чому лиходії завжди отримують по заслугах? Чи, можливо, вам цікаво, як це — зіграти понад 300 ролей, більшість з яких — злодії, та залишитись улюбленцем глядачів?

Проведіть обидва дні фестивалю з найвідомішим у Голлівуді «поганим хлопцем», який здобув славу завдяки амплуа антигероя у фільмах та серіалах: «Від заходу до світанку», «Відчайдушний», «Мачете», «Протистояння», «Діти Шпигунів», «Інферно», «Хижаки», «Три ікси», «Повітряна В’язниця», «Сини Анархії», «Секретні матеріали», Breaking Bad, «Американська сімейка», «Флеш», «Бруклін 9–9» і ще, і ще, і ще… Так-так, понад 300 ролей, пам'ятаєте? :)

Окрім цього, Трехо озвучив Венома в мультфільмі «Фінес і Ферб: Місія Марвел». Ви точно чули голос актора в анімаційних мультфільмах і серіалах «Книга Життя», «Американський тато», «Рік і Морті», «Цар гори». Денні навіть став одним із головних персонажів додаткової карти зомбі-режиму відеогри Call of Duty: Black Ops! А ще з'являвся в іграх Def Jam: Fight for NY, Fallout: New Vegas, Grand Theft Auto: Vice City, Guns of Boom та ін.

21 та 22 вересня Денні Трехо зустрінеться з вами на головній сцені Comic Con Ukraine! Якщо вам вистачить хоробрості — спробуйте поставити питання, а ті, в кого не затрясуться піджилки, зможуть взяти автограф та сфотографуватися з найвидатнішим «Голлівудським лиходієм»!

Купуйте квитки на фестиваль та слідкуйте за новинами, щоби не проґавити шанс здійснити свою мрію!

Про старт продажу квитків на автограф- та фотосесії з актором ми повідомимо вже зовсім скоро!

Tags: