background

Джанкарло Еспозіто скасував свій приїзд на Comic Con Ukraine 2021

Author: arcfossa

Нам прикро повідомляти цю новину, але цьогоріч Джанкарло Еспозіто не зможе відвідати фестиваль. Як би ми не тішилися послабленню карантину, пандемія наздогнала нас в останній момент із найменш очікуваного боку.

⛔ У регіоні, де незабаром проходитимуть зйомки нового проєкту актора, встановили суворі карантинні обмеження — тож кіностудія заборонила Джанкарло покидати країну.

Ми вперше переживаємо досвід зі скасуванням приїзду гостя за три роки проведення Comic Con Ukraine, проте знаємо, що це, на жаль, дуже поширена практика в усьому світі. Гості нерідко відмовляються приїздити на заходи через особисті обставини чи домовленості з партнерами.

💥 Від форс-мажорів ніхто не застрахований, однак ми не збираємося просто розводити руками.

Нещодавно ми анонсували приїзд Наталії Тени на Comic Con Ukraine 2021, а найближчим часом розповімо вам про ще двох акторів, які відвідають цьогорічний фестиваль! Для нас стало неабияким викликом підготувати для вас ці анонси за надзвичайно короткі строки, тож щиро сподіваємося на ваші розуміння та підтримку.

‼️ Кошти за квитки на сесії з актором автоматично повернуться вам на картку, якою ви сплачували на сайтах Karabas, Parter чи Concert. На це знадобиться деякий час, тому дуже просимо вас не турбуватися, всі кошти буде відшкодовано.

Ми не покидаємо ідеї привезти Джанкарло в Україну й намагатимемося реалізувати наше бажання наступного року. Хай які перешкоди не стають на нашому шляху, ми однаково наполегливо рухаємося назустріч найгучнішій події цієї осені!

💛 Побачимося вже за тиждень на Comic Con Ukraine 2021 — найбільшому в Україні фестивалі сучасної попкультури!

Tags: