background

Джанкарло Еспозіто — Зірковий Гість Comic Con Ukraine 2021!

Author: arcfossa

Найхаризматичніший серіальний поганець, власник найбільш грізного погляду в усьому Голлівуді й найсмачнішої курочки в штаті Нью-Мексико — неперевершений Джанкарло Еспозіто зустрінеться з нами на Comic Con Ukraine 2021!

😈 Персонажі Джанкарло — здебільшого суворі й прагматичні лиходії з непохитним моральним кодексом. Актор здобув світове визнання завдяки ролі Ґуставо Фрінґа — наркобарона із серіалів «Пуститися берега» (Breaking Bad) та «Краще дзвоніть Солу» (Better Call Saul), жорстокого кримінального авторитета, який «ніколи не припускається однієї помилки двічі».

Якщо слідкуєте за популярними серіалами, то за останні кілька років ви частенько з ним бачилися. Джанкарло виконав ролі імперського моффа Ґідеона в серіалі «Мандалорець» (The Mandalorian) та власника супергеройської компанії «Vought», Стена Едґара, у серіалі «Хлопаки» (The Boys). А вже наприкінці цього року відбудеться ігровий дебют актора в Far Cry 6 — там Джанкарло зіграє диктатора острівної держави, який не цурається вдаватися до жорстких методів у своєму правлінні.

🚀 Кар’єра Джанкарло Еспозіто тягнеться ще з 70-х років минулого століття, і нам би забракло місця, аби перерахувати усі його ролі в кіно, серіалах та озвученні персонажів. Але розпитати про величезний акторський досвід та те, як лишатися таким холодним і сконцентрованим, навіть коли вибухає твоя голова, ви зможете вже незабаром на Comic Con Ukraine 2021!

4 та 5 вересня Зірковий Гість проведе QA-сесії на головній сцені фестивалю, де залюбки поспілкується з відвідувачами. Згодом Джанкарло візьме участь у фото- та автограф-сесіях, про які докладніше розповімо вже за кілька днів.


⚗️ Готуйте свої запитання до Джанкарло Еспозіто заздалегідь та налаштовуйтесь на зустріч із найвпливовішим кримінальним босом на Comic Con Ukraine 2021. Головне пам’ятайте: ані слова про блакитні кристали!

Tags: