background

Джон Ромеро — Зірковий Гість Comic Con Ukraine 2019!

Author: thebeeman

За підтримки Acer Україна.

Ми знаємо, що ви вже зачекались і тому впевнені, що ця новина вам дійсно сподобається — оголошення першого Зіркового Гостя! Ви зрадієте ще більше, коли дізнаєтесь, що цей анонс зовсім не вплине на вартість вхідного квитка на фестиваль!

Зустрічайте одного з найважливіших розробників ігор в історії, батька 3D шутерів — Джона Ромеро! Один із співзасновників легендарної id Software — творців Doom, Quake, Heretic, Hexen та Wolfenstein 3D, потішить своєю присутністю гостей Comic Con Ukraine 2019!

Джон Ромеро — видатний гейм-дизайнер і програміст, який значно вплинув на популяризацію шутерів від першої особи. Саме йому приписується винайдення терміну «deathmatch»!

Запропоновані Джоном методи та засоби проектування допомогли прокласти шлях для розвитку жанру загалом. Його ідея стала основою канонічних шутерів і досі використовується розробниками, хоча пройшло понад 25 років!

Вже у вересні поціновувачі класики та гості, зацікавлені в ігровій індустрії, зможуть:

▪ послухати змістовний виступ Зіркового Гостя на головній сцені в межах Predator Prime Talk;

▪ взяти автограф та зробити пам’ятний знімок з Джоном на стенді Predator Gaming;

▪ зіграти в дезматч Doom із його творцем на найпотужніших ігрових ноутбуках Predator Gaming.

Справжні фани ігрової класики, ви, напевно, не могли собі уявити, що зможете не тільки зустріти Джона в реальному житті, а й зіграти в Doom deathmatch пліч-о-пліч із кумиром? Але так, це стає можливим на Comic Con Ukraine! Не пропустіть шанс узяти участь у смертельному бої та поринути в ностальгічні спогади. Сумувати точно не доведеться!

Про початок продажу квитків на фото- і автограф-сесії ми повідомимо вже незабаром. А поки у вас є час, щоби придбати квитки на фестиваль за найнижчою ціною. Адже з анонсом наступного Зіркового гостя вона вже точно зросте!

Пам’ятайте, що це лише початок. Швиденько купуйте квитки! Попереду на вас чекають ще більш спекотні анонси!

Tags: