background

Гелена Манковська, модель Леді Дімітреску з гри Resident Evil: Village

Author: arcfossa

Спеціальна Гостя Comic Con Ukraine 2021! За підтримки Predator.

«Ітан Вінтерс! Ти невдячний, самозакоханий мерзотник! Ти прийшов у мій дім, посмів чіпати своїми брудними руками моїх доньок! А тепер ще й обікрасти мене намагаєшся!»

Її невимовна краса й страхітлива харизма полонили мережу. Вона довела, що вампіри знову в моді, водночас розбурхавши серця фанатів Resident Evil задовго до виходу нової гри.

🧛‍♀️ Леді Дімітреску — ікона сучасної ігрової індустрії, і вже у вересні ми зустрінемося з акторкою, що заклала основи її видатного образу!

Польська модель та акторка Гелена Манковська @helenamankowska — наша перша Спеціальна Гостя на цьогорічному фестивалі! Саме вона подарувала зовнішність Леді Альсіні Дімітреску — кошмарно прекрасній антагоністці відеоігри Resident Evil: Village. Її персонажка принесла не лише величезну популярність самій грі, а й змусила фанатів благати розробників про сюжетне доповнення за її участі.

🦇 Уже невдовзі Гелена Манковська постане перед нами в образі Леді Дімітреску й розкриє секрети створення зловісної високої вампірки — відбудеться все це 4 та 5 вересня на головній сцені Comic Con Ukraine 2021! Також Гелена проведе традиційні фото- та автограф-сесії, про які ми докладніше розповімо згодом.

Тож мерщій купуйте квитки на фестиваль, якщо досі цього не зробили, й готуйтеся подивитися в очі своєму жахіттю… чи захопленню?

Tags: