background

Художник Брюно Дюамель — Спеціальний Гість Comic Con Ukraine 2019!

Author: thebeeman

Французький художник Брюно Дюамель на Comic Con Ukraine 2019!

Брюно Дюамель — талановитий французький художник, зустріч із яким відбудеться на Comic Con Ukraine 2019! Для відвідувачів фестивалю це чудова нагода наблизитися до культури франко-бельгійського коміксу — Bandes dessinées.

Перші свої роботи Брюно Дюамель створює в легкому жартівливому тоні. У двох альбомах серії «Гарлем» (Harlem) художник зображає з притаманним йому гумором бандитський світ Нью-Йорка 1970-их років.

Згодом Брюно Дюамель випробовує новий художній напрям та разом із сценаристами створює красиву адаптацію роману О. де Бальзака «Батько Горіо» для серії «Ex libris» відомого французького видавництва «Делькур». Талант художника оживляє в цьому графічному романі Париж та колоритні персонажі Бальзака.

Українські поціновувачі цього жанру з березня 2019 року також вже мають можливість погортати сторінки альбому «Батько Горіо», який вийшов в українському перекладі у видавництві «Леополь».

Елегантні малюнки Брюно Дюамеля приваблюють до співпраці різних сценаристів, але останнім часом він віддає перевагу сольній роботі (сам пише сценарії і малює). Перший сольний альбом «Повернення» (Le Retour) вийшов у 2017 р., а роком пізніше — альбом «Ніколи» (Jamais). В обох цих творах автор виступає не тільки майстерним художником, але й філософськи розкриває проблеми, які хвилюють нас у повсякденному житті.

Найсвіжіша робота Брюно Дюамеля, альбом «#NOUVEAUCONTACT», що вийшов наприкінці серпня, - історія про небезпеки сучасного світу та його руку зі зброєю: соціальні мережі.

На Comic Con Ukraine 2019 Брюно Дюамель виступить із лекцією, де відповість на питання слухачів, а також візьме участь у автограф-сесії!

Tags: