background

Крістофер Ллойд — Зірковий гість Comic Con Ukraine 2019!

Author: thebeeman

Доктор Еммет Браун, дядько Фестер, суддя Рок та багато хто ще їдуть на Comic Con Ukraine 2019! Так-так, в Україну вирушає найобізнаніший мандрівник у часі — Крістофер Ллойд!

🕓 У далекому 1985 він вперше повернувся у майбутнє, а 21 та 22 вересня він повернеться на Comic Con Ukraine 2019. Як це? Дуже просто! Ми впевнені, що док вже неодноразово відвідував наш фестиваль у майбутньому і тільки зараз вирішив повернутися в минуле ;)

Власник трьох нагород «Еммі», зірковий актор фільмів «Сімейка Адамсів», «Хто підставив кролика Роджера», «Мій улюблений марсіанин», «Пролітаючи над гніздом зозулі» запам'ятався багатьом глядачам. На його рахунку десятки ролей у серіалах «Грань», «Чак», «Ясновидець», «Назад у майбутнє», «Таксі» та інших.

Своїм виразним хрипкуватим голосом він озвучив немало негідників в анімаційних фільмах. Актор став єдиним реальним персонажем гри Toonstruck та озвучив Еммета Брауна в грі за мотивами фантастичної трилогії.

Зустрітися з легендарним актором ви зможете 21 та 22 вересня 2019 року!

Обидва дні на вас чекатимуть:

▫ спілкування з актором на головній сцені;

▫ фотосесія;

▫ автограф-сесія.

Здійсніть подорож у часі, щоб вже зараз поставити Крістоферу Ллойду питання, відповідь на яке всі інші дізнаються лише через три тижні! А якщо заряду плутонію для вильоту вам не вистачає — слідкуйте за новинами на наших сторінках у соціальних мережах та готуйте питання заздалегідь.

Перші звістки про прибуття актора з’являться зовсім скоро, а ви зможете змінити власне майбутнє і виконати одне із заповітних бажань!

Tags: