background

LARP-ЗОНА на Comic Con Ukraine 2019

Author: arcfossa

Відвідувачі минулорічного Comic Con Ukraine напевне пам'ятають велику (більше 1000 м. кв.) LARP-зону — квест-містечко, в якому оселилися різноманітні орки, дворфи, гобліни, ельфи та інші представники фентезі-світів. Потрапляючи у середину, ви могли побачити понад 10 квест-зон, де різні майстер-групи України розважали вас, знайомлячи з культурою живих рольових ігор.

Це був зовсім новий формат як для відвідувачів, так і для самих майстрів. Усі зони були так щільно заповнені, що у ведучих не було жодної вільної хвилини на протязі двох днів фестивалю.

Звісно, такий ажіотаж та зацікавленість до рольових ігор не могли лишитись непоміченими. Тому разом із Arthammer LARP Workshop ми почали працювати над новою LARP-зоною одразу після закінчення минулорічного фестивалю.

Що нового буде цьогоріч? Готові розповісти прямо зараз!

▪️кількість майстер-груп збільшується: до нас завітають представництва європейських рольових ігор! Тому стовідсотково гарантуємо — на вас чекатиме ще більше квестів та цікавих історій;

▪️збільшення арен для двобоїв. А, може, і не тільки двобоїв ;)

▪️демонстрація електронної магії та можливість спробувати її власноруч;

▪️торговельний ярмарок, присвячений рольовим іграм. Зброя, обладунки, одяг та різноманітні аксесуари — ну, знаєте, усілякі черепи, пазурі, зілля, прикраси та й загалом усе, що може знадобитися справжньому рольовику;

▪️і, звісно, збільшення площі! Минулорічні 1000 м. кв. перетворюються у майже 3000 м. кв., а це означає — ще більше розваг та вражень!

LARP-зона на Comic Con Ukraine 2019 дасть нагоду кожному відчути себе у фентезійному світі, поринути у войовничі пригоди відважних лицарів чи зануритися у містичні мандри мудрих чаклунів. Стань героєм нової історії!

Tags: