background

Lenovo провела турнір з CS: GO серед команд 55+ на Comic Con Ukraine!

Author: thebeeman

👵 Найдоросліші кіберспортсмени України та Швеції поборолися в Counter-Strike: Global Offensive на фестивалі Comic Con Ukraine в унікальному шоу-матчі, організованому компанією Lenovo Ukraine в партнерстві з благодійним фондом «Життєлюб». П’ятірка найкращих вітчизняних геймерів у категорії 55+ «Ageless Shooters» зіграла проти зірок шведського кіберспорту «Silver Snipers». Із рахунком 16:1 у шоу-матчі здобула перемогу українська команда «Ageless Shooters».

««Ageless Shooters» та «Silver Snipers» доводять, що світ комп’ютерних ігор поза віковими обмеженнями. Це був справді епічний шоу-матч! Чоловіки та жінки старші 55 років так захопливо вішали хедшоти, стріляли та втілювали стратегії кібератак. Нам вдалось сформувати найдорослішу українську команду з CS:GO та продемонструвати всьому світу, що старше покоління є повноцінною частиною нової технологічної ери. А найголовніше: підтримати команди прийшла молодь, отже ми досягли мети – побудувати міст між поколіннями», — коментує Тарас Джамалов, генеральний директор Lenovo в Україні.

💥 За Україну в кібербитві боролася команда «Ageless Shooters» на чолі з капітаном Олександром «Iron Hammer» Лавріненком. Середній вік українських гравців склав 56 років. Десять претендентів до команди «Стрільців поза віком» зібрали менше 2 місяців тому. До битви зі шведами вони інтенсивно тренувалися 6 тижнів 5 днів на тиждень під наглядом професійних тренерів Gameinside.

Сформувати остаточну п’ятірку найкращих напередодні турніру і підготувати «Ageless Shooters» до змагань компанії Lenovo допоміг благодійний фонд «Життєлюб».

«У молоді та людей старшого віку сьогодні мало точок взаємодії. Причиною такої вікової прірви часто є стереотип, що Ба і Ді не цікаві сучасні захоплення і вони не готові вчитися новому. Одна з місій нашого фонду довести, що і в 60 можна стати зіркою для своїх дітей та онуків, а також успішно переймати досвід та інтереси молодого покоління. І кіберкоманда життєлюбів «Ageless Shooters» своєю перемогою на Comic Con Ukraine це прекрасно підтверджує. Між іншим, нам довелося провести цілих два кастинги з Counter-Strike:GO, аби обрати 10 найкращих гравців. Спочатку було набагато більше охочих потрапити в команду, що зайвий раз доводить готовність Ба і Ді йти в ногу з часом», – коментує Тіна Михайловська, співзасновниця і керівниця благодійного фонду «Життєлюб».

🔫 Кіберспортивну честь Швеції захищала команда «Silver Snipers» під головуванням Ейвінна «Windy» Товеруда. «Срібні снайпери» — трохи старші за українців, їхній середній вік складає 70. Команда сивочолих шведів у кіберспорті не новачок, останні кілька років вона активно виступає на міжнародних CS:GO турнірах за підтримки компанії Lenovo.

Під час шоу-матчу дорослі геймери змагалися на потужних ПК Legion C530 Cube з процесорами Intel Core i5 дев’ятого покоління та відеокартою nVidia GeForce RTX 2060, що допомогли командам на повну поринути в кіберпростір та блискавично відбити атаки супротивників. Ігрове місце мрії доповнили монітори Lenovo D24f-10 з роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080 пікселів) з частотою оновлення кадру 144 Гц та навушники Legion H300 Stereo Gaming Headset. Чітка й реалістична картинка та якісний звук під час битви дозволили зосередитися на командній грі та перетворили кібергру на реальність для кіберспортсменів. Миттєво реагувати на удари противників допомогли мишка Legion M500 RGB Gaming Mouse, а також клавіатура Legion K500 RGB Mechanical Keyboard, що підтримує технологію Anti-Ghosting.

🔥 Запалював публіку та супроводжував шоу-матч коментатор Олег Перетяка, який увійшов у попередній склад команди «Ageless Shooters». Подивитися на запеклу битву і підтримати спортсменів прийшло чимало фанатів Counter-Strike: Global Offensive. Після церемонії нагородження команди роздавали автографи та ділилися враженнями із глядачами. А наостанок за традицією популярних міжнародних кібертурнірів всі охочі доєдналися до геймерів і зіграли з ними в Counter-Strike: Global Offensive.

Tags: