background

Марк Дакаскос — Зірковий гість Comic Con Ukraine 2021!

Author: arcfossa

Тільки 5-го вересня.

Актор, режисер, майстер бойових мистецтв та суперзірка бойовиків — усе це про Марка Дакаскоса, нашого наступного гостя!

🥋 Смертоносні поганці та відважні герої — за понад 30 років кінокар’єри Марк знявся в десятках фільмів та серіалів. На початку творчого шляху актор прославився головними ролями у фільмах «Убивця, що плаче» та «Лише найсильніші», захопивши глядачів неймовірним хистом до кунґ-фу та капоейри.

Марк Дакаскос зіграв Еріка Дрейвена, головного героя серіальної адаптації коміксу «Ворон» у 1998 році. А вже в сучасніших проєктах актор має ролі злочинця Во Фата в «Поліції Гаваїв», голови служби безпеки Ґієри в «Агентах ЩИТа» та колишньої зірки бойовиків Кімо Ван Зандт у «Люцифері». Та й як не згадати найманого вбицю Зеро, який добряче відгамселив Кіану Рівза в третій частині «Джона Віка».

🐉 Уже цієї неділі, 5-го вересня, ви зможете зустрітися з легендою кіно на Comic Con Ukraine! Марк залюбки відповість на ваші запитання на головній сцені та поділиться багаторічним акторським досвідом. За традицією, зірковий гість візьме участь у фото та автограф-сесіях, квитки на які з’являться в продажу найближчими днями.

Tags: