background

Майстерня Arthammer

Author: arcfossa

Анонс участника

 Хочете перевдягнутися в обладунки, сфотографуватись і навіть випробувати свої сили у двобої на справжньому ристалищі, обравши в суперники кращого друга (або ворога :))?

Тоді ця новина для вас!

Ми представляємо чергового участника Комік Кон Україна 2018 – LARP майстерня Arthammer!

Що таке LARP? Це Live action Role-playing game – живі рольові ігри.

Ви подумали про чарівників, лицарів, прекрасних бойових красунь, монстрів, драконів, фентезійні міста та фортеці? Уявили грандіозні битви та цікаві квести?

Щоб усе це втілити у реальність – вам знадобляться обладунки, зброя, декорації…

І тут на допомогу приходять хлопці з Arthammer – найстарішої майстерні України, яка професійно виробляє усе для затятих рольовиків І про це знають по всій Європі. Українські рольовики та майстри ігор також постійно звертаються до майстерні Arthammer за міцними та красивими екземплярами обладунків, зброї чи декорацій. А нещодавно до них почали звертатися і косплеєри – для того, аби образ був максимально реалістичний

На Comic Con Ukraine 2018 команда Arthammer привезе величезний стенд, на якому ви зможете побачити дивовижну роботу майстрів та на власні очі переконаєтесь у якості виробів.

Бачите оту голову некродракона внизу? Це теж робота майстрів з Arthammer. Але там не тільки голова, а цільний дракон довжиною 6 метрів.Він може ходити, рухати крилами та пускати дим із носа! Хоча ні… нас вже кудись не туди понесло. Дракон – це з історій про велетенську LARP зону, яка буде побудована…

СТОП!

От же ж, таки розпатякали. Але деталі – деталі будуть пізніше ;)

Слідкуйте за новинами!