background

Музей моделей зі Star Wars на Comic Con Ukraine 2019!

Author: thebeeman

Уже зовсім скоро відбудеться подія, на яку ви так давно чекаєте, а анонси сюрпризів для фанатів Star Wars іще не завершилися!

Десятки деталізованих моделей ручної роботи з дуже-дуже далекої галактики знову будуть презентовані в музеї «Зоряних війн». Польську команду Yavin настільки вразила атмосфера минулорічного фестивалю, що талановиті конструктори вирішили вдруге відвідати Україну та захопити з собою декілька нових дивовижних експонатів. Якщо ви не змогли відвідати виставку в 2018 році, у вас з'явився шанс надолужити згаяне!

Як і минулого року, виставкова територія музею вразить приголомшливими моделями, створеними з пластику, паперу та інших матеріалів. Вам буде цікаво дізнатися, що витвори команди Yavin захопили навіть акторів та режисерів культової саги, тому вони не змогли не залишити свої автографи на експонатах!

Можливо, ви хочете на власні очі побачити, як виглядає справжнісінький магістр Йода чи тойдаріанець Уотто? А як щодо потужних імперських винищувачів, «Тисячолітнього сокола» та бойових дроїдів? І це ще не весь перелік моделей, які формують унікальну в європейському масштабі колекцію за мотивами зоряного всесвіту.

Не забувайте, що на вас чекатиме не лише велетенська виставкова зона від польських конструкторів, а й фантастична модель потужного хрестокрила T-65 X-Wing.

Comic Con Ukraine гарантує стовідсоткове занурення у всесвіт Star Wars не тільки фанатам, а й взагалі всім відвідувачам фестивалю!

Tags: