background

Музей Star Wars

Author: arcfossa

на Comic Con Ukraine

Ми довго та наполегливо готувалися до презентації цього вражаючого проекту. І нарешті можемо про нього розповісти.

На Comic Con Ukraine розгорнеться музей «Зоряних Війн» з десятками деталізованих експонатів ручної роботи. Для цього ми запросили команду конструкторів з Польщі — Yavin (так, саме як планета з всесвіту «Зоряних війн»).

Адам, Бернард і Марек будують моделі з усього, що потрапить під руку. Більше 10 років вони збирали власну колекцію по «Зоряним Війнам», відвідали багато виставок та фестивалів у різних частинах світу. Моделі завоювали безліч нагород у конкурсах, про них писали польські та іноземні журнали, вони навіть брали участь у зйомках телевізійної реклами. Більше того, деякі моделі підписані акторами, режисерами та іншими видатними діячами всесвіту «Зоряних Війн»!Важко виділити щось конкретне серед різноманіття експонатів. Наприклад, на вас чекатиме величезна модель «Тисячолітнього Сокола» в масштабі 1:14. Його побудова тривала 3 роки, а складається космічний човен виключно з картону. Проте лише погляньте, як вражаюче він виглядає.

Чи вас більше зацікавить «Зоряний Винищувач» — одна з найпотужніших бойових одиниць Імперії? Його модель також є в колекції польських конструкторів, і вони з радістю представлять її на нашому фестивалі. А, можливо, магістр Йода, деталізація якого захоплює подих? R2-D2, R5-D4, макети зброї, репліка дроїда, баржа Джабби Хатта, пісочний краулер джав, моделі винищувачів, АТ-АТ — перелік займе дуже багато часу.

Хороша новина — обирати, що саме ви хочете побачити непотрібно! На фестивалі розташується понад 200 квадратних метрів справжнісінького музею «Зоряних Війн». Відвідування виставки не є обмеженим і буде включене до вхідного квитка на Comic Con Ukraine.

До виставкової території також буде залучена команда Української застави 501-го Легіону — частини міжнародної благодійної організації, члени якої створюють репліки костюмів лиходіїв зі всесвіту «Зоряних Війн»: від штурмовиків до Лордів Ситхів. Їхні деталізовані образи часто доповнювали фестивалі і тематичні заходи по всій Україні. З допомогою 501-го Легіону ми створимо надзвичайно реалістичну інсталяцію фантастичного всесвіту Джорджа Лукаса, у який ви зможете зануритися на 100%.

Плануйте свій час, аби обов’язково потрапити на Comic Con Ukraine у вересні. Сотні дивацтв та тисячі хвилин щастя чекатимуть на вас.