background

Наталія Тена — Зіркова гостя Comic Con Ukraine 2021!

Author: arcfossa

Тільки 5-го вересня.

Що вам більше до душі: жорстокий фентезійний світ «Гри престолів» чи футуристична романтика «Зоряних війн»? А може, ви давній фанат саги про Хлопчика, що вижив? Сподіваємося, що все й одразу, адже наша Зіркова гостя не з чуток знає про ці всесвіти!

🪄 Наталія Тена — британська акторка, якій підкорилися ролі як хитрих та підступних персонажок, так і добрих та відважних. У «Грі престолів» Наталія зіграла здичавілу Ошу, що стала вірною слугою Старків та супутницею Брана на шляху до Стіни. А перший сезон «Мандалорця» подарував нам найманку-тві'лек Сіань у виконанні Наталії в одному з найкращих епізодів серіалу.

Фанати «Гаррі Поттера» точно впізнали талановиту метаморф-чаклунку з фіолетовим волоссям Німфадору Тонкс, яку Наталія Тена зіграла в трьох фільмах. А серіальні любителі ще й згадають акторку за ролями в «Чорному дзеркалі» та «Безсоромних».

👑 Зіркова гостя виступить на головній сцені фестивалю, де відповість на ваші запитання і, цілком можливо, поділитися кількома секретами виживання за Стіною!

Поспілкуватися з Наталією, сфотографуватися та отримати автограф можна буде 5-го вересня, у неділю, на Comic Con Ukraine! Квитки на сесії з'являться в продажу вже незабаром.

Tags: