background

Percival: Wild Hunt Live на Comic Con Ukraine 2021!

Author: arcfossa

▪️ Де: музична сцена Comic Con Ukraine

▪️ Коли: 4 вересня, закриття денної програми (точний час виступу буде оголошено в програмі фестивалю)

🎻 Звуки їхньої ліри, флейти, глибоких ударних та безлічі етнічних інструментів пробудять вашого внутрішнього Відьмака. Мелодії, що кличуть до гостріння мечів і готування еліксирів, нагадають про радісні й лихі пригоди Ґеральта з Рівії. Їхні народні співи з перших нот змусять вашу шкіру покритися мурашками, а розум віднесуть до туманних земель Велену — і ось ви вже скачете верхи на Плітці назустріч небезпечному чудовиську, що принесе вам добрячу купу золотих монет.

Усе це Percival — польський фолк-метал гурт, який доклався до створення незабутнього саундтреку гри The Witcher 3: Wild Hunt. І саме вони виступлять із живим концертом на Comic Con Ukraine 2021 уже 4-го вересня!

🐺 Колектив виник іще в 1999 році у Любліні, а свій стиль учасники називають «новою хвилею польського геві-фольку». За їхніми плечима понад десяток альбомів та виступів по всій Європі. Завдяки автентичним образам та слов’янським мотивам Percival створюють на сцені виняткове шоу, що змушує пройнятися їхньою музикою кожного, а особливо фанатів «Відьмака»!

На фестивалі гурт виконає офіційний саундтрек із The Witcher 3: Wild Hunt, а також зіграє пісні з власних альбомів. Виступ відбудеться в межах Comic Con Ukraine 2021 на музичній сцені, тож квиток на фестиваль гарантує вам не лише прохід на подію, а ще й портал прямісінько у світ «Відьмака»! Сподіваємося, ви любите портали трохи більше за Ґеральта.

⚡️ Квитки на Comic Con Ukraine 2021

Tags: