background

Перший гість музичної сцени — Timecop1983!

Author: arcfossa

Відчуйте дотик п’янкої ностальгічної течії в жанрах Synthwave, Dreamwave, Synthpop, Soundtrack, Retrowave! Нідерландський продюсер Timecop1983 вперше відвідав Україну в червні цього року та зібрав гучні овації фанів під час презентації нового альбому «Night Drive» з неперевершеним звучанням. Після концерту виконавець особисто поцікавився можливістю виступити на Comic Con Ukraine. То ж шанувальників ретровейву чекають півтори години перебування в атмосфері 80-х ввечері 21 вересня!

Джорді почав писати музику ще в дитинстві. З моменту створення першої композиції до релізу дебютного альбому «Childhood Memories» минуло понад 10 років. За цей час виконавець встиг добряче поекспериментувати, щоб знайти свій жанр та удосконалити його новим звучанням. Електронні музиканти здебільшого мають агресивну подачу, а Timecop1983 вирізняється романтичними нотками. Кінематографічні композиції нідерландського продюсера стали саундтреками до фільмів, серіалів Netflix та відеогри Crossing Souls.

Ретровейв завжди пробуджує ностальгію. Цей стиль музики занурює в спогади та водночас викликає фантазії про майбутнє з летючими автомобілями та іншими цікавими фішками. Встигніть приєднатися до космічного польоту з Timecop1983 на Comic Con Ukraine 2019. Ласкаво просимо у 80-ті очима людини XXI століття!

Tags: