background

Підсумки Comic Con Ukraine 2019!

Author: thebeeman

Ось і настав той день, коли усі ми, вгамувавши шквал емоцій, можемо підбити підсумки та повною мірою збагнути, що ж саме відбулося з нами та ще з 30 000 наших однодумців 21 та 22 вересня, на Арт-заводі Платформа!

Команда Comic Con Ukraine доклала всіх зусиль, аби кожен з вас переконався у тому, що якість фестивалю, ріст та розвиток — для нас на першому місці, і ми не збираємося збавляти темп!

Для нас фестиваль — це гучномовець, через який ми сміливо та впевнено заявляємо світові про Україну, про наших косплеєрів, художників, авторів, крафтерів, про величезну кількість фанатів популярної культури та про те, що ми готові до більшого та кращого.

Усі ви, наші неймовірно талановиті учасники та відвідувачі, другий рік поспіль дуже допомагаєте нам! Обіймаємо кожного з вас та дякуємо, що, попри примхи погоди, ви провели ці незабутні дні разом з нами.

Comic Con Ukraine 2019 зібрав разом представників з Франції, Італії, Греції, Чехії, Польщі, Угорщини, Болгарії, Бельгії, США, Мексики, Колумбії, Великобританії, Німеччини, Білорусі та ще близько 10 країн!

Об’єднав на Алеї Художників 127 неймовірних митців, на Маркеті — 83 тематичні крамниці, на сцені та серед глядачів — близько 2000 неперевершених косплеєрів та представників танцювальних K-Pop колективів, та 14 запальних гуртів на музичній сцені! В комікс-зоні фестивалю було анонсовано 44 нових комікса та більш ніж 31 старт продажу новинок серед мальованих історій! Петзона зібрала 9 притулків і фондів, а догкосплей 34 чотирилапих косплеєра! Усі мали змогу відвідати 20 фан-стендів, та приділити час 17 учасникам зони настільних ігор! Тисячі фото було зроблено на наших 48 фотозонах!

Перераховувати можна ще довго, але ви були там із нами і не могли не відчути неймовірний масштаб цьогорічного фестивалю!

Ми чудово розуміємо, що без вас, щасливих та захоплених, усе це не мало б жодного сенсу.

Команда вдячна волонтерам: ви — наша безцінна опора, сотні компліментів та відгуків саме про вашу віддану працю!

Теплих почуттів та незабутніх емоцій точно вистачить до наступного Comic Con Ukraine, правда ж? Дати оголосимо скоро, і, повірте, ми засвоїли урок, якому нас навчила цьогорічна передчасно прохолодна осінь.

Друзі, наголошуємо: наш фестиваль поки що проводиться раз на рік, восени, на Арт-заводі Платформа, наступний Comic Con Ukraine у 2020 році буде нашим третім фестивалем. Перші подробиці про дати та старт продажу квитків варто шукати лише на наших офіційних сторінках у соцмережах та на нашому офіційному сайті comiccon.ua, так вас точно не введуть в оману представники інших попкультурних заходів.

Партнерами Comic Con Ukraine 2019 стали:

Гараж Сета і Райлі, Lenovo Ukraine, Acer Україна, OMEN by HP, Samsung, Cougar Ukraine, A4Tech/Bloody Ukraine, Razer, DXRacer, Blizzard, Boosteroid, ColorWay, Wacom Ukraine, Ubisoft Ukraine, WARGAMING.NET, IZI, Pari-Match.UA, Jacobs, Jelly Belly, Warner Bros. Pictures Україна, B&H Film Distribution Company, Funko.ua, Додому, Pethouse.ua, Chistopes, Україна БЕЗ сміття, Таблеточки, Ulichnaya eda, Hobby World Ukraine, NYX Professional Makeup Ukraine, PlayUA.

Tags: