background

Project X1 на Comic Con Ukraine 2019!

Author: arcfossa

Поціновувачі культової саги Star Wars не тільки насолоджуються улюбленою історією, а й намагаються стати частиною галактики через творчість. Приходьте на Comic Con Ukraine 2019, щоби побачити дещо незвичне та приголомшливе! Ви навіть не могли мріяти про це, а вже зовсім скоро не відведете очей від одного з експонатів!

Гостем цьогорічного конвенту стала команда Project X1 з Німеччини. Її учасникам вдалося створити реалістичну модель зоряного винищувача T-65 X-Wing, який у вересні опиниться в Києві!

Так, вам не здалося! Це саме той потужний хрестокрил, на якому Люк Скайвокер брав участь у битві над планетою Явін. Зоряний винищувач зіграв важливу роль у знищенні імперської станції «Зірка смерті» та назавжди увійшов в історію галактики.

Фантастична модель T-65 X-wing покрита підписами багатьох акторів і творців фільмів культової саги. Зореліт декілька разів брав участь в Star Wars Celebration!

Вражаюча конструкція майже повторює реальні розміри винищувача. Її довжина складає 10,45 метрів, а вага — 2,3 тонни. Тільки уявіть, скільки часу знадобилося команді Project X1, щоби потішити всіх фанів «Зоряних війн» неймовірним макетом!

Відвідувачі фестивалю зможуть не тільки побачити зоряний винищувач, а й поспілкуватися з його творцями. Звичайні фанати зважилися реалізувати власну мрію, а тепер на їхньому рахунку чимало реалістичних об’єктів зоряного всесвіту. Під час лекції вони поділяться секретами успіху та розкажуть більше про власні роботи!

І навіть це ще не всі новини для шанувальників Star Wars. Слідкуйте за анонсами!

Tags: