background

Спеціальний гість — художник Ансон Ферт!

Author: thebeeman

З великим задоволенням представляємо спеціального гостя Comic Con Ukraine 2019 — талановитого мексиканського художника Ансона Агірре Ферта! Ми мали нагоду познайомитися з Ансоном на одному з європейських конвентів і були настільки зачаровані його творчістю, що негайно ж запросили до України.

🦖 Свої роботи Ансон виконує у традиційний спосіб, за допомогою туші та пензля, а творчий шлях почав іще в дитинстві, надихавшись малюнками дідуся. Найбільше Ансона захоплює наукова фантастика та фентезі, а його творчість є цілковитим відображенням смаків: від жахних динозаврів та драконів до химерних морських чудовиськ та прибульців.

Наразі Ансон проживає у Відні, активно подорожує європейськими та американськими конвенціями, набирається нового досвіду та презентує свою творчість світові.

⭐️ Вже 21 вересня Ансон Ферт завітає на Comic Con Ukraine 2019, де представить свої роботи в межах Алеї Художників та радо поспілкується з відвідувачами. Тож обов'язково приходьте знайомитися, розмовляти, надихатися та ділитися творчим досвідом!

👀 Більше робіт Ансона Ферта.


Tags: