background

Стас Давидов на CCU 2018

Author: arcfossa

Ми обіцяли вам гостей та зірок? Ну от і виконуємо!В день анонсу ми вже готові поділитися з вами чудовою новиною. Перший почесний гість на Comic Con Ukraine - Стас Давидов! Найпопулярніший та найулюбленіший в Україні, Росії, Білорусі та країнах Балтики, відеоблогер з Латвії який має майже 6 мільйонів підписників на своємуYouTube каналі.

Його принципи аполітичності, добрий гумор та відсутність нецензурної лексики на каналі, зробили його канал цікавим та доступним для всіх. Адже хто ж не любить добре посміятись після важкого дня на роботі, в університеті чи у школі. Позитивний та гікуватий Стас любить косплей та відеоігри, знає багато кумедних історій та відвідував величезну кількість фестивалів.

Саме тому, Стас відвідає фестиваль не тільки щоб сфотографуватись та дати автографи улюбленим фанатам, а ще й виступить у ролі ведучого на головній сцені CCU 2018. 

Приходь на Comic Con Ukraine! Там все буде “Horosho”!

Про всяк випадок, якщо ви не помітили на першому слайдері, то цей парубок із велетенським кроубаром і є Стас у ролі Гордона Фрімена. За гарні фото дякуємо - GREED

Tags: