background

Століття чеського коміксу

Author: arcfossa

Виставка на Comic Con Ukraine!


Нещодавно ми анонсували участь видавництва Centrala у фестивалі, а сьогодні раді повідомити, що в рамках Комікс-зони розгорнеться виставка «Тим часом в іншому місці», присвячена століттю чеського коміксу!

Виставка представить чеську творчість у всій багатогранності її форм та в історичному контексті, запропонує унікальну можливість зануритись в національну історію коміксу. Це свого роду серія розповідей про сучасний чеський комікс і його «перше століття», яка стане цікавою усім поціновувачам «дев'ятого виду мистецтва»

Тематичне проектування виставки буде таким, щоб продемонструвати багатство ракурсів: сектори, що відображають конкретний жанр, перемежовуються із секціями, які змальовують стрижневі моменти чеської історії.

 Окрім безпосередньо виставки до виступу з лекціями підготуються Павел Коржінек та Томаш Прокупек — куратори проекту «Тим часом в іншому місці... / Століття чеського коміксу». В рамках лекції «Після 2000 року – Переміни у коміксі в Чеській Республіці» вони розкажуть про те, який шлях пройшли мальовані історії в Чехії з початку нульових.

 Прохід на виставку є безкоштовним для всіх відвідувачів Comic Con Ukraine.

Все, що вам потрібно — це квиток на фестиваль

Tags: