background

Волю не зламати!

Author: arcfossa

Видавництво The Will Production підтвердило участь у Comic Con Ukraine 2018.

Молоде видавництво The Will Production з’явилося декілька років тому і одразу гучно заявило про себе випустивши авторський комікс «Воля», який на даний момент розійшовся шаленим накладом. Звісно такий бестселлер просто не міг залишитися без продовження. «Воля 2» вже у розробці і видавництво сподівається розпочати старт продажу саме на Comic Con Ukraine 2018.

Окрім цього, у зоні The Will Production будуть представлені стенди проектів на яких ви зможете дізнатися багато нової інформації, а також зустрітися з авторами коміксів Денис Фадєєв, Олександр Філіппович, Ольга Вознюк, В’ячеслав Бугайов, Євгеній Тончилов, Павло Білик та Денис Скорбатюк.

При особистій бесіді, співзасновник та сценарист видавництва Денис Фадєєв трохи загадково пообіцяв здивувати відвідувачів саме косплейними оновленнями стенду та розповів що наразі вони працюють над ще одним, великим проектом. Але буде він анонсований на CCU 2018 чи ні наразі невідомо. Нам залишається чекати і сподіватися що на Комік Коні ми зможемо хоча б трохи припідняти завісу таємниці над цим загадковим проектом.

І маленький бонус для всіх хто чекає на вихід другої частини коміксу – усі арти використані для оформлення статті - ексклюзивні і досі ніде не публікувалися. Насолоджуємося і чекаємо.