background

Захистимо світові океани разом із косплеєрами!

Author: thebeeman

World Cosplay Summit заручається підтримкою The Japan Foundation у 2020 році, щоб долучитися до захисту океанів по всьому світу.

Задля цього створено спеціальну номінацію Cosplay de UMIGOMIZeroAWARD, взяти участь у якій можуть косплеєри з будь-якого куточка нашої планети.

🐋 Нас жахають прогнози, що до 2050 году кількість сміття в океані — насамперед пластику — буде перевищувати масу риби, що в ньому проживає. Тому необхідно діяти негайно.

Саме тому WCS шукає косплеєрів, які беруть участь у діяльності зі зменшенням забруднення водойм або створюють екологічно нешкідливі костюми!

💥 1. Категорія «Акція»

У даній категорії організація шукає косплеєрів, які зможуть виступити з ініціативою проведення в 2020 році публічних акцій за очищення світового океану від сміття, а також заходів, спрямованих на суспільне висвітлення проблеми забрудненості світового океану.

🌟 2. Категорія «Костюм»

У цій категорії організація шукає косплеєрів, яким небайдужа проблематика зменшення забрудненості світового океану, вторинного використання матеріалів і їхньої переробки. Косплеєрів, готових поділитися своїми рецептами виготовлення костюмів, заснованих на цих принципах.

⚡ Прийом заявок вже розпочато і триватиме до 31 березня 2020 року!

💴 Призовий фонд заходу — 1 мільйон єн!

Докладніше про Cosplay de UMIGOMIZeroAWARD.

Подати заявку.

Tags: