background

Для cover dance

Сцена, танці та шалене сердцебиття є сенсом вашого життя? Ви добре знаєте смак драйву, та досконало відчуваєте біт та ритм?

Тоді Comic Con Ukraine запрошує вас! Кпопери звід усіх куточків України та не тільки, ми запрошуємо вас прийняти участь у грандіозному Cover dance-шоу. На вас чекають зручні просторі гримерки, велика сцена, вільний вхід на фестиваль, а також найбільший в країні призовий фонд для cover dance, який складає 30 000 гривень!

Реєструйся, змагайся та вигравай


1. Загальна інформація:

1.1 Подаючи заявку на участь у фестивалі в K-pop Cover Dance Show, учасник підтверджує свою згоду з усіма пунктами правил, зазначених на цій сторінці.

1.2 Заявки на участь приймаються до 1 серпня 2021 року (включно) в наступних номінаціях: «K-pop Cover Dance» (кавер на k-pop композицію/ї), «Неформат Cover Dance» (кавер на будь-яку НЕ k-pop композицію/ї).

1.3 У виступах номінації «K-pop Cover Dance» допускається використання музичних треків не k-pop походження за умови, що ці треки займають не більше третини від загальної тривалості виступу.

1.4 Конкурсна програма буде тривати два дні, 4 та 5 вересня. При подачі заявки учасники мають право вказати бажаний день для виступу.

1.5 Вхід на фестиваль для учасників та їх помічників безкоштовний.

1.6 Місце проведення — територія Арт-заводу Платформа (г. Київ, вул. Біломорська, 1, ст.м. Лісова).

1.7 Призовий фонд шоу складає 30 000 грн!

Розподіл фонду здійснюється наступним чином:

K-pop Cover Dance

  • 1 місце (8 000 грн)
  • 2 місце (6 000 грн)
  • 3 місце (3 000 грн)

Неформат Cover Dance (3 000 грн)

Гран Прі CCU 2021 «K-pop Cover Dance Show» (10 000 грн).

1.8 Переможці оголошуються на церемонії нагородження 5 вересня в неділю. На нагородженнi повинні бути присутніми якнайменше 3 учасники від кожної заявки, яка буде прийнята на K-pop Cover Dance Show. На церемонії нагородження учасники зобов’язані бути присутніми в костюмах або їх частинах, які б зберігали впізнаваність образу (якщо це мало мiсце на виступi).

1.9 Якщо з якої-небудь причини учасник, який пройшов у конкурс, не може брати участь у фестивалі, він зобов’язаний повідомити про це організаторiв K-pop Cover Dance Show.

1.10 Організатори мають право відхилити заявку без пояснення причин.

1.11 Використання власних спецефектів дозволяється лише зі згоди організаторів Cosplay & Cover Dance Show. При використанні спецефектів і декорацій в обов’язковому порядку необхідно продумати те, як вони будуть негайно прибрані учасниками зі сцени відразу після закінчення виступу.

1.12 Допускається використання необмеженої кількості композицій в номері, реміксів, а також повторення композицій в заявках різних команд.

1.13 При використанні в заявках декількох команд однієї композиції, до програми будуть допущені щонайбільше дві заявки з повтором.

1.14 Допускається участь одного учасника не більше ніж у двох номерах фестивалю.

1.15 Не допускається участь однієї команди в більш ніж одній заявці в кожній номінації K-pop Cover Dance Show.

1.16 Людина, яка подала заявку, автоматично стає її координатором. У день заходу для отримання квитків для учасників і помічників своєї заявки у координатора на руках повинні бути копії документів всіх учасників, які посвідчують особу (паспорт, водійські права, студентський (учнівський) квиток). Квитки частинами не видаються.

ПІБ учасників та помічників, вказаних в заявці, перевірятимуться на відповідність до наявних оригіналів або копій документів. У разі невідповідності даних, учасник не допускається на територію фестивалю.

1.17 Учасникам конкурсу під час виступу забороняється пропаганда насильства, суїциду, вживання алкоголю і наркотичних речовин, а також будь-які інші форми пропаганди, що суперечать законодавству України.

1.18 На фестиваль заборонено проносити колючо-ріжучі, гострі, небезпечні для життя і здоров’я оточуючих предмети (оригінальні клинки і т.д.), за винятком дозволених законодавством України муляжів і сувенірної або іграшкової (дитячої) зброї.

2. Гран-прі:

2.1 На Гран-Прі може претендувати заявка команди за умови, що даний номер або його більшу частину не було представлено командою раніше на будь-якій сцені або записано на відео.

2.2 У Гран-Прі можуть брати участь заявки з усіх номінацій, представлених в K-pop Cover Dance Show.

2.3 Серед усіх заявок, які відповідають п.п. 2.2, буде проводитися відбір.

2.4 Перелік заявок, які пройшли відбір, буде опубліковано після закриття прийому заявок.

2.5 Всі претенденти на Гран-Прі будуть виступати 5 вересня, в неділю.

2.6 Відеозапис з демонстрацією номерів претендентів повинен містити весь номер з початку до кінця; команда повинна бути присутня на відео повним складом, бути у костюмах та танцювати на камеру (не у дзеркало).

2.7 Учасник має право відмовитися від можливості претендувати на Гран-Прі, зазначивши відповідний пункт при заповненні заявки.

2.8 Заявки, які не пройшли відбір у Гран-Прi, продовжують змагатися у конкурсних номінаціях.

2.9 Заявки, які пройшли відбір у Гран-Прі, на загальних правах претендують на призові місця у номінації, до якої заявка подавалась. Один виступ не може одночасно виграти Гран-Прі та зайняти призове місце у номінації (пріоритет віддається Гран-Прі).

3. Правила участі:

3.1 Кількість учасників в заявках повинна відповідати кількості від 4 до 18 осіб.

3.2 Одна команда може заявити не більше ніж 1 помічника. Необхідно обгрунтувати потребу в помічнику у полі приміток при заповненні заявки. Організатори K-pop Cover Dance Show мають право відмовити у дозволі на помічника без пояснення причин. Помічник може брати участь в номері команди, але виключно епізодично.

3.3 Тривалість номера повинна бути строго обмежена 6 хвилинами.

3.4 Для здійснення відбору заявки в основну програму K-pop Cover Dance Show до 1 серпня 2021 року (включно) необхідно надати:

3.4.1 Музичний супровід. Вимоги до файлу:

  • формат — mp3;
  • бітрейт — мінімум 192 кбіт / с (методика визначення справжнього бітрейту описана у цій інструкції);
  • тривалість запису повинна відповідати тривалості виступу.

3.4.2 Відеозапис номеру команди. Відео має демонструвати мінімум 2/3 всього номеру, на відео повинні бути присутніми якнайменше 80% складу команди.

3.4.3 Обкладинка треку/альбому/групи виконавців. Обкладинка має бути виконана у формі квадрата, та мати розміри не меньше ніж 1000 на 1000 пікселів.

3.5 Використання відеофрагментів під час виступу не допускається.

4. Журі конкурсу і критерії оцінки:

4.1 Журі створюється для визначення переможців у номінаціях та Гран-Прі.

4.2 Член Журі має бути неупередженим і об’єктивним при виставленні оцінок та голосуванні.

4.3 Член Журі не зобов’язаний давати рецензії і коментувати свої рішення.

4.4 Координацію діяльності журі здійснюють організатори K-pop Cover Dance Show.

4.5 Під час виступів журі виставляє кожній команді оцінки за 10-бальною шкалою за кількома критеріями. Допускається використання до одного знаку після коми.

4.6 Критерії оцінювання виступів:

  • Синхронність рухів, витриманість малюнків і перестановок у танці;
  • Відповідність необхідній техніці виконання танцю;
  • Якість подачі (виконання і відповідність костюмів та образів);
  • Постановка номеру (цілісність постановки, відповідна емоційна подача команди в цілому і окремих учасників).

4.7 Номер, який не був показаний раніше на інших заходах або на відеозаписі, отримує перевагу при рівній кількості балів.

У вас є можливість скористатися консультацією щодо будь-яких питань, пов’язаних з Cover Dance Show, контакти координаторів конкурсів зазначені тут