background

Для косплеєрів


Ти талановитий? Перевтілення у героїв коміксів, мультфільмів, ігор та кіно твоя давня мрія (чи буденна реальність)?

Тоді Comic Con Ukraine запрошує тебе! Прийми участь у грандіозному косплей-шоу, на якому на тебе чекають зручні просторі гримерки, величезна сцена, вільний вхід на фестиваль, тисячі захопливих поглядів та найбільший в країні призовий фонд для косплей-шоу, який складає 70 000 гривень!

Правила участі у World Cosplay Summit.

Реєструйся, змагайся та вигравай найпрестижнішу косплей-нагороду України!

1. Загальна інформація:

1.1 Подаючи заявку на участь у фестивалі в якості косплеєра, учасник висловлює свою згоду з усіма пунктами правил, які представлені на цій сторінці.

1.2 Заявки на участь приймаються до 23 серпня 2019 року (включно) в наступних номінаціях: «Одиночне косплей-дефіле», «Парне косплей-дефіле», «Групове косплей-дефіле».

1.3 Конкурсна програма буде проходити два дні 21 та 22 вересня. При подачі заявки учасники мають право вказати бажаний день для виступу. Якщо є важлива причина виступати в конкретний день — необхідно її вказати у полі приміток при заповненні заявки.

1.4 Вхід на фестиваль для учасників і їх помічників безкоштовний.

1.5 Місце проведення — територія Арт-заводу Платформа (м. Київ, вул. Біломорська, 1 (неподалік від ст.м. Лісова)).

1.6 Призовий фонд косплей-шоу становить 70 000 грн!

Розподіл здійснюється наступним чином:

Одиночне косплей-дефіле

 • 1 — місце (5 000 грн)
 • 2 — місце (3 000 грн)
 • 3 — місце (2 000 грн)

Парне косплей-дефіле

 • 1 — місце (8 000 грн)
 • 2 — місце (4 000 грн)
 • 3 — місце (3 000 грн)

Групове косплей-дефіле

 • 1 — місце (12 000 грн)
 • 2 — місце (8 000 грн)
 • 3 — місце (5 000 грн)

Гран Прі CCU 2019 «косплей-шоу» (20 000 грн)

1.7 Переможці оголошуються на церемонії нагородження 22 вересня в неділю, на ній зобов’язаний бути присутнім мінімум 1 учасник від кожної заявки, яка буде прийнята на косплей-шоу. На церемонії нагородження учасники зобов’язані бути присутніми в заявлених конкурсних костюмах або їх частинах, які зберігають впізнаваність образу.

1.8 Якщо з якої-небудь причини учасник, який пройшов в конкурс, не може брати участь у фестивалі, він зобов’язаний повідомити про це організаторів косплей-шоу.

1.9 Організатори косплей-шоу мають право відхилити заявку без пояснення причин.

1.10 Організатори косплей-шоу мають право відмовити у виділенні помічника без пояснення причин.

1.11 Дозволяється використання спецефектів, які не становлять прямої або непрямої загрози здоров’ю та безпеці, майну учасників, глядачів і власності фестивалю. При використанні спецефектів і декорацій в обов’язковому порядку необхідно продумати те, як вони будуть негайно прибрані учасниками зі сцени відразу після закінчення виступу.

1.12 Не допускається участь одного і того ж костюма в двох і більше конкурсах фестивалю.

1.13 Не допускається участь одного косплеєра в більш ніж двох заявках косплей-шоу.

1.14 Людина, яка подала заявку, автоматично стає її координатором. У день заходу для отримання квитків для учасників і помічників своєї заявки у координатора на руках повинні бути копії документів всіх учасників, які посвідчують особу (паспорт, водійські права, студентський (учнівський) квиток). Квитки частинами не видаються. ПІБ учасників та помічників, вказаних в заявці, перевірятимуться на відповідність до наявних оригіналів або копій документів. У разі невідповідності даних, учасник не допускається на територію фестивалю.


1.15 Учасникам конкурсу під час виступу забороняється пропагувати насильство, суїцид, вживання алкогольних напоїв і наркотичних речовин, а також будь-які інші форми пропаганди, що суперечать законодавству України.

1.16 На фестиваль заборонено проносити колючо-ріжучі, гострі, небезпечні для життя і здоров’я оточуючих предмети (оригінальні клинки і т.д.), за винятком дозволених законодавством України муляжів і сувенірної або іграшкової (дитячої) зброї.

1.17 Заявки, які не пройшли відбір у конкурсну програму, мають шанс потрапити до Позасценiчного косплею.

2. Гран-прі:

2.1 Будь-який виступ косплей-шоу може бути визначений як кращий, і отримати Гран-прі.

2.2 На Гран-Прі може претендувати заявка учасників за умови, що жоден з костюмів не був показаний раніше на інших заходах.

2.3 Серед усіх заявок, які відповідають п.п. 2.2, буде проводитися відбір.

2.4 Список заявок, які пройшли відбір, буде опублікований після закриття прийому заявок.

2.5 Всі претенденти на Гран-Прі будуть виступати 22 вересня в неділю.

2.6 Перед початком косплей-шоу 22 вересня в неділю всі претенденти проходять попередній огляд костюмів членами журі. Вивчатимуться якість виготовлення елементів костюмів і схожість з персонажем. Учасники повинні бути готові відповідати на запитання членів журі.

2.7 Учасники, які не пройшли попередній огляд костюмів, позбавляються права на Гран Прі.

2.8 Учасники, заявка яких виграє Гран-Прі, не можуть стати переможцями в одній з номінацій косплей-дефіле. Одна людина може приймати участь в двох заявках косплей-шоу, до його складу входить одиночне, парне, групове косплей-дефіле та WCS Ukraine. Заявка в одній із номінацій косплей-дефіле (одиночне, парне, групове) може претендувати на призове місце (1,2,3) АБО Гран-Прі (у разі виконання вимог розділу 2 правил Косплей-дефіле). Пріоритет за Гран-Прі, далі призове місце у номінації.

Заявка в номінації WCS Ukraine може претендувати лише на одне переможне призове місце.

Виходячи з вищенаведеного одна людина може перемогти у WCS Ukraine (перша заявка) ТА отримати призове місце конкурсу косплей-дефіле (1,2,3) АБО Гран-Прі (друга заявка) з РІЗНИМИ КОСТЮМАМИ.


2.9 Учасник має право відмовитися від можливості претендувати на Гран-Прі зазначивши відповідний пункт при заповненні заявки.

2.10 Заявки, які не пройшли відбір у Гран-прi, продовжують змагатися у конкурсних номінаціях.

3. Правила участі:

3.1 Кількість учасників в заявках повинна відповідати наступним значенням: «Одиночне косплей-дефіле» — 1 особа, «Парне косплей-дефіле» — 2 особи, «Групове косплей-дефіле» — від 3 до 14 осіб.

3.2 Один учасник, пара або команда може заявити не більше 1 помічника. Необхідно пояснити його необхідність в полі приміток при заповненні заявки. Організатори косплей-шоу мають право відмовити у виділенні помічника без пояснення причин. Помічник не повинен бути учасником дефіле.

3.3 Тривалість виступів повинна бути суворо обмежена наступними значеннями: «Одиночне косплей-дефіле» — до 1 хвилини, «Парне косплей-дефіле» — до 2 хвилин, «Групове косплей-дефіле» — до 5 хвилин.

3.4 Для здійснення відбору Вашої заявки в основну програму косплей-шоу до 23 серпня 2019 року (включно) необхідно надати:

3.4.1 Музичний супровід. Вимоги до файлу:

 • - формат — mp3;
 • - звук — стерео;
 • - якість — рекомендується 320 кбіт / с;
 • - бітність — рекомендується 32 біт;
 • - тривалість запису повинна відповідати тривалості виступу.

3.4.2 Колаж із зображеннями персонажів. Колаж повинен містити якісні зображення, які будуть відображати весь костюм персонажів, включно із крафтом. Колаж має бути виконаний у формі квадрата, та мати розміри не меньше ніж 1000 на 1000 пікселів.

3.4.3 Фотографії Вас у готових костюмах (не менше 80% готовності). На фотографіях має бути видно не тільки костюм / крафт / перуку, а й самого учасника. Необхідні фотографії з відкритим обличчям в повний зріст, фас, профіль і вигляд ззаду. Якщо косплей вимагає певного макіяжу, фотографію його також необхідно надати окремо.

3.4.4 Використання під час виступу відеофрагментів не допускається.

3.4.5 Сценарій дефіле (короткий опис ваших дій на сцені).

4. Журі конкурсу і критерії оцінки:

4.1 Журі створюється для вибору переможців у номінаціях та Гран Прі.

4.2 Член Журі має бути неупередженим і об’єктивним при виставленні оцінок і голосуванні.

4.3 Член Журі не зобов’язаний давати рецензії і коментувати свої рішення.

4.4 Координацію діяльності журі здійснюється організаторами косплей-шоу.

4.5 Під час виступів журі виставляє кожному учаснику оцінку за 10-бальною шкалою за кількома критеріями. Дозволяється використання до одного знака після коми.

4.6 Критерії оцінювання виступів:

 • Якість костюма (якість виконання костюма, атрибутики, зброї та ін., Наявність необхідних аксесуарів, деталі (мережива, заклепки та інше), відповідність костюма заявленому образу, зачіска або перуку (укладка перуки), декорації.
 • Постановка (оригінальність сюжету / постановки, його цілісність, глибина, логічність. Композиційна побудова виступу (розподіл дії по сценічному простору, цікаві сценічні акценти, вибір ракурсів, звуковий супровід).

4.7 Костюми, які не були показані раніше на інших заходах і ті, що були показані, але не займали призові місця, отримують перевагу при рівній кількості балів.

5. Позасценічний косплей

5.1 Загальна інформація:

5.1.1 Подаючи заявку на участь у фестивалі в якості косплеєра, учасник висловлює свою згоду з усіма пунктами правил, які представлені на цій сторінці.

5.1.2 Заявки на участь приймаються до 23 серпня 2019 року (включно).

5.1.3 Вхід на фестиваль для учасників безкоштовний.

5.1.4 Місце проведення — територія Арт-заводу Платформа (м. Київ, вул. Біломорська, 1 (неподалік від ст.м. Лісова)).

5.1.5 Організатори косплей-шоу мають право відхилити заявку без пояснення причин.

5.1.6 Людина, яка подала заявку, автоматично стає її координатором. У день заходу для отримання квитків для учасників, у координатора на руках повинні бути копії документів всіх учасників, які посвідчують особу (паспорт, водійські права, студентський (учнівський) квиток). Квитки частинами не видаються.
ПІБ учасника, вказані в заявці, перевірятимуться на відповідність до наявного оригіналу або копії документу. У разі невідповідності даних, учасник не допускається на територію фестивалю.

5.1.7 Забороняється пропагувати насильство, суїцид, вживання алкогольних напоїв і наркотичних речовин, а також будь-які інші форми пропаганди, що суперечать законодавству України.

5.1.8 На фестиваль заборонено проносити колючо-ріжучі, гострі, небезпечні для життя і здоров’я оточуючих предмети (оригінальні клинки і т.д.), за винятком дозволених законодавством України муляжів і сувенірної або іграшкової (дитячої) зброї.

5.2 Позасценiчна участь:

5.2.1 Учасник має право подати заявку на позасценічний косплей, якщо він не бере участі ні в одній категорії конкурсної програми косплей-шоу.

5.2.2 Учасники позасценiчного косплею не виступають на головній сцені.

5.2.3 Заявки на участь приймаються до 23 серпня 2019 року (включно).

5.2.4 Для здійснення відбору Вашої заявки необхідно надати:

 • Колаж із зображеннями персонажів. Колаж повинен містити якісні зображення, які будуть відображати весь костюм персонажів, включно із крафтом.
 • Фотографії Вас у готових костюмах (не менше 100% готовності). На фотографіях має бути видно не тільки костюм / крафт / перуку, а й сам учасник. Необхідні фотографії з відкритим обличчям в повний зріст, фас, профіль і вигляд ззаду.

5.2.5 Вхід для учасників позасценічного косплею, які пройшли відбір, безкоштовний.

5.2.6 Заявки, які не пройшли відбір у конкурсну програму, мають шанс потрапити до Позасценiчного косплею.