background

Для косплеєрів


Ти талановитий? Перевтілення у героїв коміксів, мультфільмів, ігор та кіно твоя давня мрія (чи буденна реальність)?

Тоді Comic Con Ukraine запрошує тебе! Прийми участь у грандіозному косплей-шоу, на якому на тебе чекають зручні просторі гримерки, величезна сцена, вільний вхід на фестиваль, тисячі захопливих поглядів та найбільший в країні призовий фонд для косплей-шоу, який складає 70 000 гривень!

Реєструйся, змагайся та вигравай найпрестижнішу косплей-нагороду України!


1. Загальна інформація:

1.1. Подаючи заявку на участь у фестивалі в якості косплеєра, учасник висловлює свою згоду з усіма пунктами правил, які представлені на цій сторінці.

1.2. Заявки на участь приймаються до 26 серпня 2018 року (включно) в наступних номінаціях: «Одиночне косплей-дефіле», «Парне косплей-дефіле», «Групове косплей-дефіле».

1.3. Конкурсна програма буде проходити два дні 22 та 23 вересня. При подачі заявки учасники мають право вказати бажаний день для виступу. Якщо є важлива причина виступати в конкретний день - необхідно її вказати у полі приміток при заповненні заявки.

1.4. Вхід на фестиваль для учасників і їх помічників безкоштовний.

1.5. Місце проведення - територія Арт-заводу Платформа (м. Київ, вул. Біломорська, 1 (неподалік від ст.м. Лісова)).

1.6. Призовий фонд косплей-шоу становить 70 000 грн!

Розподіл здійснюється наступним чином:

Одиночне косплей-дефіле

1 - місце (5 000 грн)

2 - місце (3 000 грн)

3 - місце (2 000 грн)

Парне косплей-дефіле

1 - місце (8 000 грн)

2 - місце (4 000 грн)

3 - місце (3 000 грн)

Групове косплей-дефіле

1 - місце (12 000 грн)

2 - місце (8 000 грн)

3 - місце (5 000 грн)

Гран Прі CCU 2018 «косплей-шоу» (20 000 грн).

1.7. Переможці оголошуються на церемонії нагородження 23 вересня в неділю, на ній зобов'язаний бути присутнім мінімум 1 учасник від кожної заявки, яка буде прийнята на косплей-шоу. На церемонії нагородження учасники зобов'язані бути присутніми в заявлених конкурсних костюмах або їх частинах, які зберігають впізнаваність образу.

1.8. Якщо з будь-якої причини учасник, який пройшов в конкурс, не може брати участь у фестивалі, він зобов'язаний повідомити про це організаторів косплей-шоу.

1.9. Організатори косплей-шоу мають право відхилити заявку без пояснення причин.

1.10. Дозволяється використання спецефектів, які не становлять прямої або непрямої загрози здоров'ю, безпеці та майну учасників, глядачів і власності фестивалю. При використанні спецефектів і декорацій в обов'язково необхідно продумати те, як вони будуть негайно прибрані учасниками зі сцени відразу після закінчення виступу.

1.11. Не допускається участь одного і того ж костюма в двох і більше конкурсах фестивалю.

1.12. Не допускається участь одного косплеєра в більш ніж двох заявках косплей-шоу.

1.13. Людина, яка подала заявку, автоматично стає її координатором. У день заходу для отримання квитків для учасників і помічників своєї заявки у координатора на руках повинні бути копії документів всіх учасників, які посвідчують особу (паспорт, водійські права, студентський (учнівський) квиток). Квитки частинами не видаються.

1.14. Учасникам конкурсу під час виступу забороняється пропагувати насильство, суїцид, вживання алкогольних напоїв і наркотичних речовин, а також будь-які інші форми пропаганди, що суперечать законодавству України.

1.15. На фестиваль заборонено проносити колючо-ріжучі, гострі, небезпечні для життя і здоров'я оточуючих предмети, оригінальні клинки і т.д., за винятком дозволених законодавством України муляжів і сувенірної або ігрової (дитячої) зброї.2. Гран-прі:

2.1. Будь-який виступ косплей-шоу може бути визначений як кращий, і отримати Гран-прі.

2.2. На Гран-Прі може претендувати заявка учасників за умови, що жоден з костюмів не був показаний раніше на інших заходах.

2.3. Серед усіх заявок, які відповідають п.п. 2.2, буде проводитися відбір.

2.4. Список заявок, які пройшли відбір, буде опублікований після закриття прийому заявок.

2.5. Всі претенденти на Гран-Прі будуть виступати 23 вересня в неділю.

2.6. Перед початком косплей-шоу 23 вересня в неділю всі претенденти проходять попередній огляд костюмів членами журі. Вивчатимуться якість виготовлення елементів костюмів і схожість з персонажем. Учасники повинні бути готові відповідати на запитання членів журі.

2.7. Учасники, які не пройшли попередній огляд костюмів, позбавляються права на Гран Прі.

2.8. Учасники, заявка яких виграє Гран-Прі, не можуть стати переможцями в одній з номінацій.

Приклад: косплеєр А в складі команди (Групове або Парне косплей-дефіле) виграє Гран-Прі, у нього є друга заявка в категорії «Одиночне косплей-дефіле», за сумарною кількістю балів ця заявка займає друге місце. Згідно з цим пунктом косплеєр А виграє Гран-Прі, і поступається місцем в одиночному дефіле наступному учаснику за списком по кількості балів. Згадуватися буде тільки перемога в Гран-Прі.

2.9. Учасник має право відмовитися від можливості претендувати на Гран-Прі зазначивши відповідний пункт при заповненні заявки.3.Правила участі:

3.1. Кількість учасників в заявках повинна відповідати наступним значенням: «Одиночне косплей-дефіле» - 1 особа, «Парне косплей-дефіле» - 2 особи, «Групове косплей-дефіле» - від 3 до 14 осіб.

3.2. Один учасник, пара або команда може заявити не більше 1 помічника. Необхідно пояснити його необхідність в полі приміток при заповненні заявки. Організатори косплей-шоу мають право відмовити у наданні помічника без пояснення причин. Помічник не повинен бути учасником дефіле.

3.3. Тривалість виступів повинна бути суворо обмежена наступними значеннями: «Одиночне косплей-дефіле» - до 1 хвилини, «Парне косплей-дефіле» - до 2 хвилин, «Групове косплей-дефіле» - до 5 хвилин.

3.4. Для здійснення відбору Вашої заявки в основну програму косплей-шоу до 26 серпня 2018 року (включно) необхідно надати:

3.4.1. Музичний супровід.

Вимоги до файлу:

- формат - mp3;

- звук - стерео;

- якість - рекомендується 320 кбіт / с;

- бітність - рекомендується 32 біт;

- тривалість запису повинна відповідати тривалості виступу.

3.4.2. Колаж із зображеннями персонажів. Колаж повинен містити якісні зображення, які будуть відображати весь костюм персонажів, включно із крафтом.

3.4.3. Фотографії Вас у готових костюмах (не менше 80% готовності). На фотографіях має бути видно не тільки костюм / крафт / перуку, а й самого учасника. Необхідні фотографії з відкритим обличчям в повний зріст, фас, профіль і вигляд ззаду.

Якщо косплей вимагає певного макіяжу, фотографію його також необхідно надати окремо.

3.4.4. Використання під час виступу відеофрагментів не допускається.

3.4.5. Сценарій дефіле (короткий опис ваших дій на сцені).4. Журі конкурсу і критерії оцінки:

4.1. Журі створюється для вибору переможців у номінаціях та Гран Прі.

4.2. Член Журі має бути неупередженим і об'єктивним при виставленні оцінок і голосуванні.

4.3. Член Журі не зобов'язаний давати рецензії і коментувати свої рішення.

4.4. Координацію діяльності журі здійснюється організаторами косплей-шоу.

4.5. Під час виступів журі виставляє кожному учаснику оцінку за 10-бальною шкалою за кількома критеріями. Дозволяється використання до одного знака після коми.

4.6. Критерії оцінювання виступів:

- Якість костюма (якість виконання костюма, атрибутики, зброї та ін., Наявність необхідних аксесуарів, деталі (мережива, заклепки та інше), відповідність костюма заявленому образу, зачіска або перуку (укладка перуки), декорації.

- Постановка (оригінальність сюжету / постановки, його цілісність, глибина, логічність. Композиційна побудова виступу (розподіл дії по сценічному простору, цікаві сценічні акценти, вибір ракурсів, звуковий супровід).

4.7. Костюм, який не був показаний раніше на інших заходах, отримує перевагу при рівній кількості балів.5. Позасценічна участь:

5.1. Учасник має право подати заявку на позасценічну участь, якщо він не бере участі ні в одній категорії конкурсної програми косплей-шоу.

5.2. Позасценічна участь не означає виступ на сцені.

5.3. Заявки на участь приймаються до 26 серпня 2018 року (включно).

5.4. Для здійснення відбору Вашої заявки необхідно надати:

5.4.1. Колаж із зображеннями персонажів. Колаж повинен містити якісні зображення, які будуть відображати весь костюм персонажів, включно із крафтом.

5.4.2. Фотографії Вас у готових костюмах (не менше 80% готовності). На фотографіях має бути видно не тільки костюм / крафт / перуку, а й сам учасник. Необхідні фотографії з відкритим обличчям в повний зріст, фас, профіль і вигляд ззаду.

5.5. Вхід для учасників позасценічної участі, які пройшли відбір, безкоштовний.