background
Програма 2019
Відомі Гості
Відомі Гості

Який же це Комік Кон без видатних гостей? Ніякий! Саме так ми так вирішили минулого року та й запросили декілька відомих людей. А навіщо змінювати гарні традиції? Правильно, в цьому немає сенсу! Тому ми знову запросили цікавих гостей. Кого? Тисніть і дізнаєтесь!

Косплей-шоу
Косплей-шоу

Найкращі косплеєри України і не тільки. Кращі к-поп кавери. Професійне журі. Неймовірні костюми. Величезний та престижний приз. І звісно - відбір представників від України на міжнародне косплей-змагання World Cosplay Summit в Японії. Все це і набагато більше тільки на Комік Кон Україна!

Зона маркету
Зона маркету

Завітайте на найбільший гік-маркет країни! Від манги до коміксів, від брелоків до колекційних фігур, від звичайного стікера до авторських робіт - все це ви зможете придбати на Комік Кон Україна.

Виставки та стенди
Виставки та стенди

Чим більше на Комік Коні всіляких стендів, виставок, експозицій та фотозон - тим краще! Згодні? Ми так і думали :) Тому ми їх для вас і підготували!

Зона настільних ігор
Зона настільних ігор

Настільні ігри - особливий атрибут Комік Кону. Саме тому, десятки представників галузі збираються під дахом Комік Кон Україна і другий рік поспіль створять найбільшу зону настільних ігор в Україні!

Зона коміксів
Зона коміксів

Вітайте - найбільший осередок коміксів в Україні - Комікс Зона на Комік Кон Україна! 2000 кв.м. коміксів, стендів, зустрічей та презентацій! Це було минулого року і відбудеться знову!

Алея художників
Алея художників

Найбільша арт-толока країни відбудеться саме тут! У нас збереться більше сотні відомих українських художників та перспективних початківців. Звісно не обійдеться і без іноземних гостей ;)

Музична сцена
Музична сцена

Втомились від перегляду косплея, десятків стендів та постійного фестивального руху? Тоді завітайте до Музичної Сцени! Відпочиньте у чілаут зоні або вривайтесь під саму сцену на виступах українських та закордонних колективів!

Лекторій
Лекторій

Затишна атмосфера, цікаві доповіді і не менш цікаві питання та обговорення. Все це уособлює наш Лекторій.

Зона відеоігор
Зона відеоігор

Пограти у вільній зони, позмагатися на турнірах, подивитись на технічні новинки та поспілкуватись з представниками видатних студій-розробників, все це і багато більше чекає на вас в ігровій зоні!