background

ЗБУДУЙ ВЛАСНИЙ СТЕНД

Author: arcfossa

ПОДІЛИСЬ СВОЇМ ЗАХОПЛЕННЯМ

Твої захоплення не повинні залишатися непоміченими, коли ти можеш розповісти про них усім довкола! Comic Con Ukraine дає тобі можливість збудувати власний фанатський стенд, де ти та твоя команда зможете влаштувати унікальну розважальну програму для всіх гостей фестивалю.

Стати частиною «Комік Кону» не важко, в першу чергу варто визначитися з тематикою стенду. Тут тобі повинно підказати серце, адже бути нею може будь-який фендом, фан-клуб, твоя власна майстерня чи пантеон поклоніння геніальності Крістофера Нолана — ми тільки підтримаємо. А далі все залежить лише від уяви. Вигадайте цікавий квест, зберіть фотозону чи зшийте та надягніть костюми поргів й кричіть на відвідувачів — все у ваших руках, серйозно.

Фан-стенди — це величезний простір для фантазії, починаючи з декорацій і закінчуючи локальними активностями. У тебе та твоєї команда є достатньо часу, аби ідеально спланувати структуру та наповнення власного стенду, а ми зі свого боку обов’язково допоможемо в реалізації. Місця для некомерційних стендів Comic Con Ukraine пропонує безкоштовно з подальшою фінансовою компенсацією витрат для вашої команди у розмірі 2000грн.

У нас немає сумнівів, що ви маєте безліч ідей для зведення унікального та неповторного стенду на Comic Con Ukraine. Тож мерщій ознайомлюйтесь з детальними умовами та подавайте свої заявки на участь!

фотографії для оформлення статті взяті