background

Respawn Game Bar

Ігровий бар Respawn — місце для гіків, що бажають бути оточені атмосферою ігор, кіно та мультфільмів. Створено цей бар двома друзями, які небайдужі до віртуальних світів.

Один із них — Павло Дороховський, дизайнер 4А-Games (моделює монстрів для серії ігор Metro), і Respawn для нього як своєрідна дитина. Дизайн і стиль всього закладу, від кольору стін до колекції консолей, — його рук справа. Він називає Respawn своїм альтер-его, де кожен куточок просякнутий турботою.

Іншого друга звати Михайло, і для нього Respawn став чудовою можливістю реалізувати свої давні мрії про місце з особливою атмосферою, де тобі завжди раді. Завдяки йому Respawn й надалі вдосконалюється.

На Comic Con Ukraine 2019 команда Respawn буде тішити вас іграми з дитинства. І це буде не банальна приставка, а справжній аркадний автомат із купою ігор! А ще знаменитий Just Dance — для тих, хто любить рухатися в ритм. Але й це ще не все! На стенді буде присутній кікер, тобто настільний футбол — найкраща версія «Фіфи» для будь-якого віку!