background

Retro Arcade

24 кілобайти, які змінили світ! Pac-Man — перша відеогра, яка стала феноменом поп-культури і символом 20 століття. Наступного року весь світ відзначатиме 40-ву річницю найвідомішої відеоігри всіх часів і самого впізнаваного персонажа у світі! Лише за перші 20 років в Pac-Man зіграло більше 10 млрд. разів.

А гігантський 108-дюймовий екран і джойстик у спеціальній ігровій зоні дозволять з головою зануритися в аркаду, дебют якої відбувся в далекому 1980 році! Тож в одному місці зберуться класичний, найбільший і найменший повнофункціональний Pac-Man в світі.

Окрім знаменитого Pac-Man, не забули й про інших легендарних героїв! Donkey Kong — гра з теслею на ім'я Джампмен, що став згодом відомим як водопровідник Маріо, герой однієї з найбільших серій відеоігор і другий за популярністю персонаж у світі. Буде і класичний Mario, якого знає весь світ. Для фанів космічних боїв підготували ще одну класику 80-х — Galaga. І обов'язково, найфантастичніший для нашої країни автомат — Пінбол-машина.

Увесь цей геймерський ретро-рай шукайте в Ігровій зоні на Comic Con Ukraine 2019. А також не пропустіть розіграші найменших у світі аркадних автоматів Pac-Man!

Організатор зони.